Wpis z mikrobloga

@Matt23: Sam jestem ektomorfikiem, choć barki mam szerokie. Ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Ektomorficy mają słabszą wizualnie muskulaturę, ale ich mięśnie są bardziej zbite i wytrzymałe. Nie wygląd Pudziana świadczy o sile.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matt23: Wydaje mi się że sporą, optyczną rolę odgrywa jego proporcjonalnie mała głowa, jeśli spojrzysz na jego obojczyk to wydaje się być w normie. W dalszym stopniu rozbudowane ręce mogą tworzyć efekt szerokości
  • Odpowiedz
Więc nie będę nawet zaczynał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Matt23: Nie ma to jak porzucić swoje plany przez użytkowników strony ze śmiesznymi obrazkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matt23: Zasadniczo nie ma czegoś takiego jak ekto, endo i mezo. Somatotypy Sheldona to zbyt duże uproszczenie, żeby się tym kierować.Genetyka jest ważna, ale nie da się, na podstawie samego wyglądu w danym momencie, określić dokładnie czyjegoś genetycznego potencjału...
  • Odpowiedz
@saw_an_mars:
@Caddox:
Jak patrzę na przemiany facetów, którzy byli zbudowani podobnie do mnie, to mimo że widać, że ważą teraz więcej i mają wyraźny brzuch, to nadal są dosyć wąscy. Ten typek ze zdjęcia wyżej gdyby stanął przodem to pewnie nie wyglądał by tak efektownie, jak pod skosem, bo było by widać tą wąskość min. brzucha.

Nie szukam sobie wymówek ani usprawiedliwień, ani nie oczekuję żadnego namawiana mnie, bo to
  • Odpowiedz