Wpis z mikrobloga

@jeloo: może pod pojęciem 'zbyt dobry' miała na myśli zbyt mało zdecydowany/mało konkretny. Zastanów się nad tym Mireczku.

Nie chodzi mi tutaj o to, że facet ma dominować w każdym aspekcie, traktować kobietę jak ścierwo ale o to by miał swoje zdanie, którego jest w stanie bronić.
Z mojego punktu widzenia (lvl 23 here), wszyscy faceci, którzy trafili swego czasu do friendzone (było ich 2) byli po prostu ciapami. Było im wszystko jedno, nie wychodzili z inicjatywą (np. zawsze pytali, czy możemy iść do kina czy wolę do teatru - Kobieta czasem potrzebuje być postawiona przed faktem - np. "w piątek o 20 idziemy do kina, będę po Ciebie o 19:30", ok mogli zapytać raz czy dwa ale nie co dwa dni, albo dzwoniąc za każdym razem pytali czy nie przeszkadzają) , bali się zaproponować czegoś tak po prostu bo mają na to ochotę bo może 'ucieknę'.

Nie zmienia to faktu, że byli i są bardzo fajnymi, porządnymi gośćmi ale to nie jest/było to czego szukałam w potencjalnym kandydacie na mężczyznę
  • Odpowiedz
żeby osoba, która czuje sie olewana przez wszystkich przedstawicieli płci przeciwnej zastanowiła się czy nie zwraca przypadkiem uwagi tylko na te olewajace osobniki


@szczeniaku: W tym jest bardzo dużo sensu. "Prawo przyciągania" tutaj działa na niekorzyść.
  • Odpowiedz
@jeloo: Zobacz, ja cale czas zylem dobrze z kobietami, traktowalem je dobrze, mialem przyjaciolki i dziewczyny i nigdy nie uslyszalem ze jestem dla nich za dobry.

Wystarczy nie byc #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@jeloo: Zadawaj się z kobietami a nie gówniarami to raz a po drugie nie bądź brzydki

Całe życie jechałem na tym że jestem 'taki uprzejmy i dobry' i nie miałem problemów z powodzeniem

Ja siebie nie będę oceniał. Skoro to dla niej za mało, to niech szuka swojego Bada Pjtta :D


Ale czemu się bulwersujesz? Chciałbyś związać się potencjalnie na całe życie z laską która jest urocza i miła ale
  • Odpowiedz
@jeloo: ale tak samo jest z kobietami ile razy ja byłam w friendzone bo byłam super ziomkiem i słyszałam ze przy mnie nie czują się jakbym była kobietą ,bądź fajna i wgl super a ktoś i tak woli karyne z cyckami na wierzchu ,wiec nie tylko faceci tak mają, trzymaj się cumplu bo ja znalazłam kogoś kto w końcu mnie docenił
  • Odpowiedz
@jeloo: Nigdy nie rezygnuj z friendzony. Koleżanki to bardzo ważna część życia społecznego. Ułatwia przyszłe kontakty z kobietami bo dzięki koleżankom człowiek się potem nie stresuje przy innych kobietach. Dodatkowo atut w postaci koleżanek friendzony. Najważniejsze jednak o czym trzeba pamiętać przy tej okazji, to nie traktowanie koleżanek, friendzony jako drogi do celu. Życie nie polega jedynie na zdobyciu kobiety. Warto mieć duże grono znajomych, zarówno cumpli jak i cumpeli.
  • Odpowiedz