Wpis z mikrobloga

Przed chwilą ktoś wyskoczył z okna z klatki obok. Podobno z 6 pietra. Przyjechało : 1 karetka, 2 szt wozów strażackich. Facet upadł na takie zadaszenie wejścia, wiec mogło to w jakiś sposób zamortyzować upadek. Była akcja reanimacyjna ( jakieś 5 min ) później zanieśli go do karetki i stali tak z 20 min. Dlaczego w takich sytuacjach nie odjeżdża się od razu? Śmierć raczej wykluczam bo wyjechali na sygnałach.
Policji nie było na miejscu.

Wołam @Korba112 - podobno możesz wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. Pozdrawiam wszystkich cebularzy i #!$%@?ą "młodzież" jarającą szlugi, cięszących japy i drących ryje. Jebcie się.
Chociaż starsi też nie lepsi : "Ale przedstawienie", " #!$%@?, szlugi mi sie skończyły, nie wiem czy stać tu czy iść do sklepu" "Nooo... #!$%@?ł przez okno, co tam robicie z Grażą na weekend, Jak praca??" "Syna wychowałeś już"

#wroclaw #samobojstwo #truestory #zostatniejchwili
  • 27
@peterx122: ale, że z czym problem? wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest na tyle *inteligenty


By się zabić to lepiej dla społeczeństwa, selekcja naturalna. Tylko syfu narobił... Więc te wonty co do młodzieży i dorosłych to trochę z dupu cumplu :)

Zaraz się zacznie jaki to ja nie jestem, że może miał problemy, ale ludzie. Dużo osób ma problemy, #depresja itp, ale jakoś z tego wychodzą.

Ale jaki był temat,
@peterx122: Taka jest prawda, nie rozumiem dlaczego ludzie mają takie "dobre serduszka". Skoro ktoś chce się zabić i to robi to jest coś nie tak i na pewno nie jest mi żal takiej osoby.

Skąd wiesz czy takiemu nie odwali, nie zmota #bron i nie wytnie z 10 - 15 osób, a na konću siebie?
Chociaż starsi też nie lepsi : "Ale przedstawienie", " #!$%@?, szlugi mi sie skończyły, nie wiem czy stać tu czy iść do sklepu" "Nooo... #!$%@?ł przez okno, co tam robicie z Grażą na weekend, Jak praca??" "Syna wychowałeś już"


@peterx122: A jaka jest prawidłowa reakcja wg. twoich norm funkcjonowania w społeczeństwie? Przecież nikt nie będzie płakać za jakimś debilem, którego nawet nie znali. Jeżeli nie robili tego w bardzo obsceniczny sposób
@peterx122:
Zakładam dwie możliwości. Pierwsza, bardziej prawdopodobna, że po tych 5 minutach chłopak im zaskoczył, a w karetce znów zatrzymał. W sporadycznych przypadkach jedzie się do szpitala w trakcie reanimacji. Działa się na miejscu czekając na efekt.
Druga to taka, że z jakiś względów przenieśli się do karetki w trakcie reanimacji. Robi się to np względu na warunki atmosferyczne albo bezpieczeństwo zespołu.
Btw. Pozdrawiam wszystkich cebularzy i #!$%@?ą "młodzież" jarającą szlugi, cięszących japy i drących ryje. Jebcie się.


@peterx122: Nie to co ci, którzy oglądają wszystko przez okno i piszą o tym w internetach co Seba?
a Ty seba oswiec mnie jak mialem Ci to przekazac? Napisalem bo bylem ciekaw czemu karetka stoi i czeka 20min zamiastdrzec kapcie jak najszybciej...


@peterx122: A ty mnie oświeć czemu oni nie mieliby sobie popatrzeć i porozmawiać?