Wpis z mikrobloga

@sawthis: i pomyslcie sobie ze 25 lat temu, w roku 1990 gdzie w Polsce lataly polonezy maluchy i duze fiaty, Niemcy latali takimi furami ktore rozwijaly po 300km/h w zupelnym spokoju i komforcie i do tej pory robia wow i potrafia latac z predkoscia podrozna 250km/h w ciszy i spokoju.
  • Odpowiedz
@pr0skater00: Prawda cumplu!

Mnie rozwala też coś innego: lata 60, u nas ledwo co po wojnie, kto mógł ten uciekł, komuna i na wszystkim rosyjski but. Nigdzie telefonu nie ma, ledwo co prąd podłączają w różnych wioskach i to nawet na 'zachodzie' (Wielkopolska here) ....podczas gdy amerykanie pomykają w olbrzymich furach z automatem, elektrycznymi szybami, klimatyzacją, tempomatem itp. To dopiero była przepaść!
Saeglopur - @pr0skater00: Prawda cumplu! 

Mnie rozwala też coś innego: lata 60, u ...

źródło: comment_RTwhbxx68JeOde6hOGfoQQzGR22h24tT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sawthis: Mój tatinek w robocie ma fascynata marki BMW, koleś prowadził kiedyś sklep z motocyklami i częściami do nich, później go sprzedał i wyjechał do dojczlandii i pracował na torze, śmigał tam motorkami również. Wrócił stamtąd z V6 3,3L z jakiegoś sportowego BMW, po pół roku szukania kupił budę i wstawił ten motor. Nie sądzę, żeby się zgodził ale spróbuję popytać czy mógłby podrzucić filmik jak idzie 300 obwodnicą Wrocławia.
  • Odpowiedz
i pomyslcie sobie ze 25 lat temu, w roku 1990 gdzie w Polsce lataly polonezy maluchy i duze fiaty, Niemcy latali takimi furami ktore rozwijaly po 300km/h w zupelnym spokoju i komforcie i do tej pory robia wow i potrafia latac z predkoscia podrozna 250km/h w ciszy i spokoju.


@pr0skater00: To tak jakbyś powiedział, że Włosi jeździli Ferrari. BMW 850i w 1990 kosztowało, w przeliczeniu na dzisiejsze, 115 tys dolarów.
  • Odpowiedz