Wpis z mikrobloga

Pisałem już wcześniej że niedługo będę zmieniał telefon, gdyż kończy się mi umowa na abonament. Jestem już zdecydowany, że kupię po prostu telefon bez umowy i jestem też zdecydowany na #windowsphone (chociaż nigdy w życiu go nie używałem, teraz mam Samsung Galaxy S Advance - nie taki zły ale czasem ostro się zacinający, co strasznie wnerwia, no i android to gówno).

I teraz moje pytanie. Czy wybrać Lumię 735, czy może Lumię 830? A może dopłacić więcej kasy i wybrać Lumię 930? Inne raczej mnie nie interesują, a z tych najbardziej skłaniam się ku 735 ze względu na chyba najwyższy stosunek jakości do ceny.

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #bojowkawindowsphone #telefony #smartfon
  • 19
@Kirkain: przesiadłem się z miesiąc temu z samsunga galaxy s advance na l735 i jestem mega zadowolony. L735 ma świetny wyświetlacz, bardzo dobry aparat, stabilny system. Między starym samsungiem a l735 różnica jest ogromna i za nic bym się teraz nie zamienił
@Konkol:
@maxprojekt:
A między 930 i 830 jest jakaś znaczna różnica? Bo z tych dwóch to tak jak patrzyłem 830 bardziej by się zmieścił w moim budżecie, 930 jednak ciut za drogi. I rozumiem że wybierając między 735 a 830 to praktycznie różnica tylko w aparacie?
@dzazzio: wykalkulowałem sobie, że zdecydowanie bardziej się opłaca kupić oddzielnie telefon, a abonament wziąć bez telefonu, bo wtedy za 10zł miesięcznie mam nielimitowane wszystko do Orange i 1gb transferu. Szczególnie przy tak niskich cenach Lumii.
@maxprojekt: jeszcze mam pytanko. Bo napisałeś, że 930 to stara konstrukcja, a przecież to najnowsza Lumia jaka jest. Nie pomyliło Ci się że to może 830 jest starą konstrukcją (nie obsługuje LTE, a 930 tak. I ma o połowę mniej ramu)? Z tego co patrzę to wybierał będę jak już to między 735 a 930, bo 830 to taka jakby gorsza wersja 930. Pytanie czy opłaca mi się płacić dwa razy
@kowalale: ta 640 ma jakąś starszą wersję windows phone od 735? Bo jest tańsza, a patrzę że ma lepszy aparat i większy wyświetlacz niż 735, niczym więcej się chyba nie różnią. Co to znaczy, że napisałeś, że 640 ma gorszy ekran? Gorsze wykonanie? Bo przekątna ekranu większa.