Wpis z mikrobloga

@wolny_i_wsciekly: co się tak spieszyłeś? Mnie ten wskaźnik % to mocno oszukuję. Gram na zmianę z #rozowypasek. Ona na jednym save, ja na drugim. Ona robi wszystkie poboczne, ja bardziej wybiórczo, ale mocno eksploruję. Aktualnie około 12h i 8%. Powinny być profile.
@wolny_i_wsciekly: Ten gog launcher jakiś zdupiały... U mnie podaje 17% i 3h49min :P Ale w grze widzę, że spędziłem już trochę ponad 42h.... Poważnie tak szybko zrobiłeś 42%? Może też Ci zbugowało czas, aż ciekaw jestem (można sprawdzić w grze wchodząc np do ekwipunku i naciskając C) :)
Chyba że to u mnie oprócz czasu przestało zliczać też procenty, bo naprawdę byłem pewien że szybko robię wszystko!
@wolny_i_wsciekly: lol. Twój nick jest nieadekwatny do tego. Ja mam dopiero 7lvl i zwiedzam świat i robię poboczne questy i 4% w ciągu ok. 40h. Ale ja gram na trudnym poziomie trudności i nieraz wracałem z wyborami bo "co by było gdyby" :p
@wolny_i_wsciekly: kur. No i dałeś spoilera. Geralt żyje._.
Poza tym nie ogarniam przechodzenia gry na speedzie. Ja się delektuję, a nie lecę jak najszybciej pomijając co się da... Na jakim poziomie trudności grałeś?
@wolny_i_wsciekly: ech a miałem nadzieję że w rzeczywistości jest blisko i ostrzyłem sobie zęby tak mi się to podobało.. Już prawie cały podstawowy niedzwiedzia uzbierałem. Ale i tak ulepszony kota > podstawowy niedźwiedzia :P
@wolny_i_wsciekly: ja mam juz ponad 4 doby w grze na liczniku i mam 19 level. velen prawie cale, ledwo wszedlem na skelige, novigrad wzglednie tez zrobiony, i masa pobocznych. Wg mnie 34h to zdecydowanie za mało żeby mieć fun z gry. Pewnie same glowne questy robione były. Bo na całość to myśle ze i 300h to bedzie za mało. A jest co zwiedzać :)
@p4wl: ktory level ma poszukiwanie cześci niedzwiedzia kompletu? Bo ja bylem w jednym zamku i znalazlem od razu mistrzowski na 31 level a ten podstawowy by sie przydal :(
@p4wl: tzn w zdaniach jest zawsze podany level zadania. i poszukiwania kota tez mialy, to sobi mysle ze niedzwiedz tez :) bo mi chodzi o level zlecenia a nie wyrobienia :)