Wpis z mikrobloga

@Ucho_van_Gogha: Dlatego uważam, że wszystkie auta powinny mieć drogowe w osobnych kloszach - zawsze bez problemu wtedy się rozpoznaje :)
A jak już migać to albo dwa razy albo ciut dłużej, żeby było pewne. Ja jeszcze czasem, jak ktoś zapomni świateł, to migam przeciwmgielnymi przednimi - jest czas, żeby ich użyć, choć to zawsze bardziej "skomplikowane" od zwykłego pociągnięcia drążka.
Taka sytuacja : z naprzeciwka gosc bez swiatel, wiec mu migam, a za dwie setne sekundy on mi miga kilkukrotnie i do tego gestykuluje. Mysle...co za h uj janusz w paseratti smie cos mi pyskowac jak to ja dbam o jego portfel.
Szybki rzut oka na pokretlo od swiatel i wszystko jasne, janusz tez martwil sieo moj portfel.

Przy okazji, pozdrowienia dla janusza z butelkowo zielonego paseratti (b5?)
@kubbach: Z tym "skomplikowaniem" to pisałem o przeciwmgłowych, nie ostrzegawczych ;) Tak, jak @przemek6085 napisał.
@japko: Hehe, no zawsze łatwiej dojrzeć u kogoś :P

Propos gestykulacji - czy coś robicie też w tym zakresie? Ja po mignięciu, jak się zbliży to pokazuję palcem (a jakże, brzydko!) na światła.
Propos gestykulacji - czy coś robicie też w tym zakresie? Ja po mignięciu, jak się zbliży to pokazuję palcem (a jakże, brzydko!) na światła.


@Dzyszla: Nie no, bez przesady, machać łapami to mi się nie chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)