Wpis z mikrobloga

Ludzie pytają mnie "hej marianbaczal, co myślisz o tym, że doktor Andrzej Duda wygrał wybory?"
Odpowiadam, że jest mi bardzo, bardzo przykro, że w wyniku podłych i oczywistych fałszerstw, jedyny antysystemowy kandydat Janusz Mikke herbu Korwin z KORWiN został perfidnie odstrzelony w pierwszej turze. Kolejny raz Bestia Wielkiego Babilonu pokazała swoją prawdziwą twarz, udowadniając, że nie ma takiej podłości, do której by się nie posunęła byle tylko zatrzymać władzę.

W drugiej turze miałem "wybór" pomiędzy lewicą proreptyliańską oraz lewicą pobożną. Dlaczego nie oczerniam tych, którzy zagłosowali na lewicę pobożną z panem doktorem Andrzejem Dudą na czele? Ponieważ jako katolik rzymski, wierzę, zwłaszcza w dniu zesłania Ducha Świętego, że każdy pobożny człowiek może się nawrócić. Mam szczerą nadzieję, że pan doktor Andrzej Duda także się nawróci na katolicyzm rzymski i wprowadzi wreszcie w Polsce wolny rynek, uwalniając naszą biedną Ojczyznę od okupującej ją III RP.

W toku kampanii pan doktor Andrzej Duda obiecał wiele. Pragnę z drżeniem serca przypomnieć, że przed II turą podpisał dokument środowisk konserwatywno liberalnych spod znaku KoLibra. To dobrze ale to wciąż za mało. To jedynie płonąca zapałeczka a wciąż jesteśmy w ciemnej jaskini gdzie mrok jest nieodgadniony a ciemność nieprzenikniona.

Pragnę wierzyć, że pan doktor Andrzej Duda spełni swoje obietnice lecz jak wielu z was ja nie głosowałem na niego. Nie głosowałem też przeciwko Bronisławowi Komorowskiemu. Ja głosowałem za panem doktorem Jarosławem Kaczyńskim licząc, że pan doktor Andrzej Duda będzie jedynie marionetką w jego rękach. Liczę, że Jarosław Kaczyński zmieni Polskę w państwo wyznaniowe, wpędzi do więzień proreptyliańską lewicę oraz dobije socjalistycznymi urojeniami ten pokraczny wrzód narosły na Wolnej Polsce zwany III RP. Na truchle Bestii Wielkiego Babilonu dane nam będzie wreszcie zbudować Wolną Polskę.

Szczęść Boże!
Chwała Wolnej Polsce!
Misesowi chwała!
#marianbaczalcontent
  • 5