Wpis z mikrobloga

Ej dobra, ostatnio na mirko jest modny hejt na obuwie, więc ja też dorzucę swoje trzy grosze. No jak mnie #!$%@? obuwie trekkingowe. Trekingowe. Czy jak to tam się pisze. Zawsze, ale to zawsze gniję z ludzi, którzy 365 dni w roku popierdzielają na wykłady na polibudę, do biedronki, na piwo ze znajomymi, no poprostu wszędzie w tego typu butach. 35 stopni na termometrze, ludzie się pocą jak świnie, a tu idzie taki Andrzej z kucem do pasa, ubrany w polar ze sklepu dla alpinistów, buty trekkingowe, a na plecach taszczy plecak turystyczny 4000000 litrów marki ALPINUS. Myślisz sobie "oooo, to jakiś podróżnik chyba, może wraca chłopak z pieszej wędrówki po Bieszczadach", a on idzie z całym ekwipunkiem turystycznym na wykład o geodezji xD A już najgorzej jak kuc Andrzej do tego typu butów zakłada krótkie bojówki BOMBER i grube skarpety naciągnięte po kolana xD Jeszcze tylko polarek z golfikiem zapięty pod szyję, odrobina smalcu na włosy, turystyczny plecak i mamy wędrowca, który pokonuje samotnie miejsą dżunglę by dostać się na zajęcia z informatyki czy jakiejś tam geologii xD

Anyway, każdy nosi co mu się podoba, a niektórzy ludzie wyglądają poprostu śmiesznie xD To samo myślę o loszkach odpierdzielonych w odzież ADIDAS SPORT SUPER COOL FITNESS MUSCLE #!$%@? co nigdy w życiu nie widziały siłowni, ale łooo pokażę wszystkim jaka jestem fit wysportowana bo mam leginsy i stanik sportowy nike i buty do biegania z najnowszej kolekcji riboka czy tam innego niubalansa xD

#przemyslenia
S.....a - Ej dobra, ostatnio na mirko jest modny hejt na obuwie, więc ja też dorzucę ...

źródło: comment_hD9IQN1P0dvd634qW4bjpqS4lqCngIdR.jpg

Pobierz
  • 33
@SuperPunia: To uczucie gdy tak robię, ale moje buty trekkingowe nie są takie wysokie jak te ze zdjęcia. #!$%@? w nich 24/7, 365 dni w roku i w sumie to mam #!$%@?. Zanim je kupiłem to też miałem tylko jedną inną parę, ale mi #!$%@?ł pies spod domu i musiałem czekać 3 dni na kuriera z nowymi aż mogłem gdzieś wyjść xD

W moich chodzę po bułki, do pracy, do znajomych,
@platkiowsiane: Mój ojciec też pogina w takich laczach, ale on nie nosi tego tak "casualowo", tylko nawet jak idzie po bułki to wygląda jakby miał iść na pieszą wędrówkę w Alpy xD Jeszcze jak ktoś sobie to nosi na codzień w połączeniu z normalnymi ciuchami to jakoś mnie to nie rusza, ale jak ktoś codziennie zakłada na siebie odzież turystyczną to mam bekę xD