Wpis z mikrobloga

@erysipelothrix: A skąd wiesz, że się rzucała na każdego faceta? Skąd wiesz, że losowo? Może akurat koleś był idealnie w jej guście i tylko jemu złożyła taką propozycję?
Pomijam już fakt, że najprawdopodobniej było tak (o ile w ogóle było), że laska chciała pośmieszkować, niestety wybrała do tego jakiegoś stulejarza, który pewnie by nawet chciał skorzystać z takiej (żartobliwej) propozycji, niestety tak się pospinał, że zapomniał języka w gębie. Bo niby
@vexeen: Serio? Tu nie chodzi o to czy ktoś lubi seks czy nie, tylko o zachowanie. Jacy śmieszni są tacy internetowi białorycerze. Gdyby sytuacja była odwrócona i wpis był o gościu który podszedł do laski i zadał takie pytanie, a jak się nie zgodziła to kazał jej #!$%@?ć, to też byś płakał że idiota i stulejarz XD
@Shaki: Ty w ogóle wiesz co to jest biały rycerz, nie? Bo na razie to tobie do niego bliżej, jak starasz się bronić @erysipelothrix. Ja stwierdzam fakt, że dupy lubią seks. Dopuść to do swojej świadomości. A to jak kto szuka partnera do seksu - jego sprawa. Dopóki go nie chciała zgwałcić, tylko zapytała - w czym masz problem? Nie każda laska musi być zwolenniczką zawoalowanych podchodów, zdobywania "atencji" i
@vexeen:

Ty w ogóle wiesz co to jest biały rycerz, nie?


Gość który na tekst o chamskim zachowaniu kobiety, zaczyna reagować jak schizofrenik i krzyczeć że ona ma prawo uprawiać seks z kim chce. Pewnie że ma. Tylko co to ma #!$%@? do rzeczy?

A to jak kto szuka partnera do seksu - jego sprawa. Dopóki go nie chciała zgwałcić, tylko zapytała - w czym masz problem?


Nie wiem jak cię
@vexeen: Ze względu na diametralną różnicę w poglądach moja dalsza wymiana zdań z Tobą nie ma większego sensu. Traktujesz rozmówcę,jak niczego nieświadome dziecko. Nadinterpretujesz to,co napisałam. Kobiety mają takie samo prawo do frajdy z seksu jak faceci. Ale niech się potem nie użalają nad sobą (wiem,bo niestety przebywam w dość sfeminizowanym środowisku ) jakie to są biedne i wykorzystane,a faceci tacy okropni,jak same się zachowują jak suki z wściekiem macicy spuszczone
@Shaki: Ja do ciebie po ludzku, ty od razu ad personam. Nie pęknij czasami! Zacznijmy od tego, że JA do nikogo "#!$%@?" nie powiedziałem. Ty natomiast zaczynasz cisnąć po moim rodzinnym domu, zakładasz że jestem ze wsi i to ja jestem niewychowany? GG, WP. Logika musi ci być rzeczą nader obcą.

@erysipelothrix: Wszystko fajnie, tylko że wpis dotyczy jednej osoby, a ty zaczynasz mówić o wszystkich przedstawicielkach płci żeńskiej w
@vexeen:

a do ciebie po ludzku, ty od razu ad personam. Nie pęknij czasami! Zacznijmy od tego, że JA do nikogo "#!$%@?" nie powiedziałem. Ty natomiast zaczynasz cisnąć po moim rodzinnym domu, zakładasz że jestem ze wsi i to jest jestem nie wychowany?


Usłyszałeś że ktoś narzeka na to że laska zachowała się wobec niego chamsko i kazała mu #!$%@?ć. Od razu zwyzywałeś go od stulejarzy i wywnioskowałeś z paru słów
@Shaki: Ty naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pozwól, że ci zaznaczę część mojej wypowiedzi, której bardzo sprytnie nie chcesz zauważyć:

Pomijam już fakt, że najprawdopodobniej było tak (o ile w ogóle było)...

Co więcej, mówisz "od razu", a odnosisz się do mojego drugiego wpisu. Cóż, logika trudna taka.

Po czym gdy ja zrobiłem to samo tobie.

Zacznijmy od tego, że się zagalopowałeś i zamiast obrazić bezpośrednio mnie, to od razu
@vexeen:

Zacznijmy od tego, że się zagalopowałeś i zamiast obrazić bezpośrednio mnie, to od razu uderzyłeś w mój dom


Bo zasady kultury wynosi się z domu. Jeśli dla ciebie normalnym zachowaniem jest wyzywanie ludzi i komentujesz to w taki sposób - A to jak kto szuka partnera do seksu - jego sprawa. - to najwyraźniej coś z twoim wychowaniem było nie tak. Powinieneś być zadowolony że nie założyłem że sam z
@Shaki: Jeżeli ty tak w życiu również łączysz fakty i formułujesz wnioski to ja szczerze współczuję ludziom, którzy muszą z tobą spędzać czas. Ten wątek i twoja osoba są tak śmieszne, że naprawdę żal kończyć, ale mam ważniejsze rzeczy w życiu niż odpowiadanie oszołomom w internecie. BTW. Jeszcze to "pozdrawiam" zaraz po obrzucaniu błotem jest tak śmiesznie dziecinne, że aż mnie brzuch ze śmiechu rozbolał.