Wpis z mikrobloga

@Struss:

No właśnie, polityka, kandydata na prezydenta który dotarł do drugiej tury - to jej nadaje status. Jeśli ja czy ty pójdziemy na tanie wino do parku z jakimiś Punkowcami, wrócimy #!$%@? i podarci o piątej rano, to #!$%@? to będzie kogo obchodzić tak naprawdę. Dudówna nie może sobie na to pozwolić, rozumiesz?
@Struss:

Nie, nie rozumiem.


Czyli jednak jesteś głupi, cieszę się, że tak szybko to rozwiązaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może to dlatego, że nie obchodzi mnie rodzina prezydenta/kandydata, tylko prezydent/kandydat.


Eh.. bardziej obrazowo tego przedstawić się nie dało, a ty teraz wyskakujesz z zupełnie czymś innym, niż temat dyskusji, zdecyduj się - chcesz dyskutować o tym, dlaczego córka Dudy ma pewien status społeczny wyższy od twojego czy
@Struss:

To nie jest pojazd personalny, tylko stwierdzenie faktu. Jeżeli ty #!$%@? coś głupiego, nawalisz się, cokolwiek - będą za tobą chodzili dziennikarze, będziesz na pierwszych stronach gazet, jesteś w stanie ośmieszyć prezydenta z prawie 30% poparciem? Nie, ERGO masz mniejszy status społeczny.
no elo casanova, zdradź mi swój sekret


@noekid: A czy ja mówię że jestem Di Caprio? Po prostu widzę w jej urodzie wadę, która mnie odpycha, a wcale wybredny nie jestem. Gusta są różne. Dla mnie przez ten podbródek i wyraz twarzy nie wybija się ponad średnią. To już nawet własnego zdania nie można mieć? Jak ktoś jest stulejką to się wszystkim podnieca...