Wpis z mikrobloga

Nie mam zwyczaju mówić o swoich problemach w internecie, a zwłaszcza na wykopie ale złapały mnie takie #feels że musze to zrobić. Nigdy nie byłem dobry w kontaktach międzyludzkich (introwertyzm motzno)
nie wspomniając nawet o tych z #rozowepaski ale od jakiegoś czasu staram się to w końcu zmienić korzystając z dobroci internetu. Założyłem #tinder kilka miesięcy temu. Ze znajdowaniem par nie miałem większych problemów
ale i tak z większości różowymi nie mogłem się dogadać. Jednak od czasu do czasu trafiała się taka z którą rozmowa się kleiła i potrafiliśmy pisać przez długie godziny. I do tej pory spotkałem się już z trzema dziewczynami.
Ale własnie teraz zaczyna się problem, bo każda dziewczyna po tym spotkaniu zaczeła mnie lekko olewać. Zaczeło się od tego, że rzadziej odpisywała na wiadomości a gdy chciałem spotkac się nie miała czasu...
I nie dziwłbym się temu gdyby te nasze spotkania były jakoś wyjątkowo nieudane, nudne ale za każdym razem było fajnie, tuliły się do mnie, uśmiechały się i mówiły, że bardzo im się podobało i z chęcia zobaczą sie znowu. Ale po każdym spotkaniu sytuacja wyglądała tak samo... Pisałem na następny dzień i zaczęły się wymówki o tym, że jest zajęta i nie ma czasu. I od kilku dni mam feelsy bo spotkałem się właśnie z jedną dziewczyną i sytuacja wygląda identycznie i nie wiem co myśleć. Może jakiś rożowy wytłumaczy o co może im chodzić bo ja już nie ogarniam #logikarozowychpaskow Liczę na te poważne jak i zabawne odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tfwnogf
  • 43
  • Odpowiedz
@pawel90w: Tak spotkanie dużo dały, temu nie można zaprzeczyć:)

a po wakacjach będziesz żałował ze nie zacząłeś teraz...
Depresja sama przejdzie jeżeli będziesz ćwiczył... podczas treningów będziesz wydzielał hormon szczęścia czyli endorfinę:)
Najważniejsze to nie odkładać tego na potem... bo jeżeli teraz znajdziesz wymówkę to po wakacjach znajdziesz znowu wymówkę:)
Na co mało czasu?
  • Odpowiedz
  • 0
@barley90: Tak wiem, też na to nie liczyłem za bardzo ale byłem już trochę #!$%@? ta sytuacja i musiałem spytać. Zawsze mnie to denerwowalo że ludzie nie potrafia powiedzieć prawdy tylko wola kłamać i unikać odpowiedzi a ludzi ktorzy sa szczerzy uwaza sie za dupkow bo mówią co myślą. Juz mam pewne podejrzenia co moglem robic nie tak, postaram sie to ogarnac na nastepnym spotkaniu i zobaczymy jak sie ulozy.
  • Odpowiedz
@pawel90w: No to spróbuj wcielić nowe pomysły na następnym spotkaniu i porównaj efekty. Powodzenia na spotkaniu i jak trzeba to wołaj odnośnie postępów, czy to tu czy w nowym wątku, być może już z innym tagiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ponczo88: coś w tym jest dlatego próbuje w jakiś sposób "wychodzić do ludzi" umawiajac się z tymi dziewczynami, ale uwierz mi kilka miesięcy temu byłem w o wiele gorszej sytuacji niz teraz i nie pomyślałbym że w ogole będę się spotkal z dziewczynami tak często wiec staram się wyjsc z tej depresji na swój sposób
  • Odpowiedz
@pawel90w: każdy sposób jest dobry jeżeli przynosi profity...

tylko trzeba na to spojrzeć też z tej strony... spotykasz się i nie wychodzi z tego nic... plus jest taki ze się uczysz przebywać z ludźmi a minus jest taki ze nic z tego nie wychodzi i to Cie dołuje...

3x w tygodniu godzinka biegania nie dość ze poprawi kondycje, sprawi ze będziesz szczęśliwszy i zdrowszy to jeszcze poprawi prace mózgu... lepiej
  • Odpowiedz
@pawel90w: Zapytaj wprost tych dziewczyn które obecnie Cię olewają, o co im chodzi i co jest nie tak. I tak nie masz już nic do stracenia, skoro widzisz, że nie chcą się z Tobą spotkać. Już bardziej niechętne nie będą ;-)

Przypominam sobie jedną taka sytuacje ze swojego życia, choć mogło być ich więcej. Zapytałem dziewczyny wprost i powiedziała mi, że fajnie się gadało, jestem nawet przystojny ale zupełnie nie
  • Odpowiedz
@trollik: @damietoo: Jeśli tak było to po co przytulanie i mówienie o tym, że chcą się znowu zobaczyć, mogły po prostu jakoś próbować dać znać, że nie są zainteresowane... Ale coż widocznie to troche #logikarozowychpaskow więc nie staram się zrozumieć.
@Dakkar: Widzisz, nie miałbym żadnych pretensji gdyby tak powiedziały, zrozumiałbym to tylko, że nie wiem po co one mówią to wszystko skoro i tak
  • Odpowiedz
@pawel90w: Nie ważne co i po co mówią, ważne co robią bo kobiety mają wyuczony od dzieciństwa altruistyczny zestaw wymówek i wybielania siebie więc na słowa kobiety nie patrz bo to żadnego sensu nie ma. Co jest dla ciebie istotne to to, że nie chcą się dalej spotkać, więc nie są już tobą zainteresowane, @damietoo dobrze podsumował bo zazwyczaj właśnie z tych względów są problemy. Facetom często sprawia problem
  • Odpowiedz
@Dakkar: Z dwoma około półtora tygodnia i w ich przypadku one w sumie same wyszły z tą propozycją. A z jedną grubo ponad miesiąc i sam ją zaprosilem, choć też mówiła wcześniej że z chęcia się spotka, a co?
@o_sile_nie_prosze_bo: To w sumie dobry pomysł, jak nie będą chciały to od razu będe wiedział ;) Czyli szybciej proponować te spotkania?
  • Odpowiedz
@pawel90w: zdecydowanie nie ma co czekać. Jeśli zapomnisz to dzwon jak najszybciej. Jeśli coś z tego ma być będzie się chciała umówić. Jak nie chce to odpuść sobie lub zapytaj wprost. Ciężko im powiedzieć wprost, dlatego to Ty musisz wyjść z takim pytaniem.
  • Odpowiedz