Wpis z mikrobloga

#coolstorynot #historyjka

Poznałem dzisiaj w szkole dziewczynę z mojego rocznika, czyli chodzimy do tej samej szkoły już trzeci rok. Rozmawiałem z nią godzinę i w pewnym momencie ona mówi, że jestem jednak inny niż sądziła. Ja zdziwiony mówię, że przecież znamy się dopiero godzinę, więc co takiego mogła o mnie wymyślić? Ta mi odpowiada, że obserwowała mnie w ciągu tych trzech lat i zaczęła mi mówić jak mnie widziała w zależności od roku... To było dziwne.
  • 10
@geomag42: @nasedo: Wiedziałem, że wykop zawsze dobrze doradzi innym :p

@sramnato: Nie jest zła. Z wyglądu można by ją opisać jako taką typową, grzeczną dziewczynkę.

@Colo99: Ciężko tak w szkole gdy obok siedzi niezbyt przeze mnie lubiana znajoma, która nie chce odejść i na domiar złego jest brzydka. P.S. #licbaza
@michalo94: Boże, jak ja uwielbiam te licealne fochy pt 'nie zagadam do niej, bo jej przyjaciółka mnie nie lubi' :D Tak na poważnie to trzymaj się, stary. Zdaj nam relacje co i jak ;)
@Colo99: Chodziło mi, że ciężko zaruchać w szkole przy brzydkiej znajomej. :p

Z dziewczynom normalnie rozmawiałem, jutro pewnie tez podejdę pogadać, więc to nie jest nic z tego stylu :)
@michalo94: Nienawidzę się z pewną dziewczyną, a nigdy z nią w sumie nie gadałam, tyle że ona sobie coś w swoim móżdżku wymyśliła i zatruwa mi życie na wszelkie sposoby, heh. Ludzie są dziwni.
@vshila: W moim przypadku to wkurza mnie jej sposób bycia, to, że nie dawała mi spokoju przez długi czas, ale jedna chamska uwaga na temat jej wagi sprawiła, że straciłem ten problem na ok rok :)