Wpis z mikrobloga

235 749 - 50 = 235 699

Co też się dziś o----------o w #krakow... Jadę wokół Zalewu Nowohuckiego i po którymś okrążeniu doskakuje do mnie 3 wędkarzy i cyt:

"w---------j stąd tym rowerem, nie wolno tu jeździć to NASZ teren".

Poczułem się jak w dialogu z dresami... Mówię im, że teren jest publiczny, mogę tu jeździć rowerem, a oni tu łowić rybki, i żeby przestali się wygłupiać. To debile zaczęli mnie siłą wypychać... Powiedziałem, że jeszcze raz mnie dotkną to dzwonię po policję - odpuścili. Kurde jeżdżę 20-25km/h tam, pełna plaża i rekreacja, ładnie i grzecznie mówię "przepraszam" lub "uwaga" jak mijam ludzi, a tu stare dziady próbują mnie ustawiać. No głupieją ludzie na starość... Chyba byli w ZOMO w poprzednim ustroju... Na zdjęciu znak, z informacją, że "nie dotyczy rowerów".

Był też miły akcent. Mijałem grupkę dziewczyn i jedna rzuciła za mną "ale bym cię wydupcyła" - bezpośrednie robią się te dziewczęta. To, że bez gustu to inna kwestia.

#rower #rowerowyrownik
metaxy - 235 749 - 50 = 235 699 

Co też się dziś o----------o w #krakow... Jadę wo...

źródło: comment_fAG9FRojzaRpN7HWkeSqFXyJtornv8MP.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@avangarda: Nie chciało mi się jeździć tam więcej, bo nudno i w ogóle, ale te 50km dokręciłem koło nich. Tak odrobinę "na despet" jak mawiała moja babcia.
  • Odpowiedz
@MokrySuchar: Serio, serio. Może kiedyś wrzucę tu fotkę jak nie zapomnę im cyknąć. Niektórzy maja takie konkretne proce z grubej gumy. Raz bym oberwał z niej - przez przypadek zakładam, bo pan przeprosił.
  • Odpowiedz
  • 0
@metaxy: nad zalewem zrobiłem biegając niezliczoną ilość kółek. Nic mnie tak nie denerwuje jak rowerzyści którzy tam jeżdżą. To ze rower tam wjechać może to wiem ale dla mnie kręcenie tam jest bez sensu. Te ścieżki są zbyt wąskie i dlatego sam tam nie jeżdżę.
  • Odpowiedz
@kiwacz: Można powiedzieć w drugą stronę. Jest tam za wąsko dla biegających/jeżdżących z wózkami/na rolkach. Ja tam nikogo nie wyganiam. Nie wyganiam innych rowerzystów, pieszych, wędkarzy, rolkarzy. Trzeba jakoś współżyć. A to, że jest wąsko to powinien być tylko mój problem, że jest mi niewygodnie i muszę hamować często do zera.
  • Odpowiedz
@AgniechaWykopuje: Mniej więcej podobna była moja reakcja w głowie, ale podziękowałem ładnie.
@MokrySuchar: Nie że wędkarze, ale niektórzy tak. Kiedyś tu wrzuciłem wpis jak zrobili barykadę z gałęzi, żebym nie mógł przejechać (tzn. nie tylko ja, ogólnie rowerzyści).
  • Odpowiedz