Wpis z mikrobloga

Czasami trzeba sobie powiedzieć dosyć. Szczególnie w momencie, kiedy coś na czym się znasz przestaje przynosić Ci radość i pieniądze. Ogólnie kiepska sytuacja materialna w mojej rodzinie i brak kasy na cokolwiek zmusza mnie do wypłaty całości moich środków na huobi. Męczy mnie też całodzienne wpatrywanie się w coraz częściej ostatnio stabilny kurs, i nieprzewidywalne jak wcześniej zachowania giełdy. Męczy mnie to, że nie śpię bo sprawdzam kurs. Boję się, że stracę wszystko nad czym pracowałem przez ponad rok. I tak udało mi sie przebić barierę 100 btc ale jak widać nie udało mi sie jej utrzymać przez ostatnie 2 miesiące. Szkoda czasu na te nerwy i możliwość strat. Tak więc kasę wsadzę w srebro, lub złoto, albo jakieś akcje. Nie będzie niestety lambo. Ale nie jest źle. Może spróbuję jeszcze kiedyś ale na razie potrzebuje za coś żyć i chyba poszukam sobie pracy, bo od roku leże i nic nie robie a to nie jest zdrowy tryb życia. Zawsze marzyłem by sobie coś dłubać przy komputerach, i jakiś serwis komputerowy by mnie uszczęśliwił. Jak ktoś mi może coś takiego zaoferować w dowolnym miejscu w Polsce to proszę o pw( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #kryptowaluty #oniee #oswiadczenie #bogactwo
oniee - Czasami trzeba sobie powiedzieć dosyć. Szczególnie w momencie, kiedy coś na c...

źródło: comment_p6VoXAUbG9EjtpUUNACGGIpzFKAaWpaH.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morfeus: No miałeś już skończyć tu pisać! @oniee: On Ci zazdrości ale nie pojmuje w jaki sposób się dowartościowuje w ten sposób pisząc, zaniża wartość innych osób aby zrównała się z jego wartością i jego psychiką.

Morf: idź na tego swojego bloga wiesz ilu osobą ulżysz :D
  • Odpowiedz
@oniee: Gratki za taki wynik, niezła kasa. Masz chłopie talent. Ja przez ostatni rok zarobiłem ponad 10x mniej i też ciągle byłem i nadal jestem niewyspany, ale nie przez obserwowanie kursu, a przez wstawanie w nocydo dwójki moich małych dzieci i rano do pracy:)
  • Odpowiedz
@H4ctor: Hehe świetnie że sprzedałeś. A ja uważam że na #kryptowaluty jest 80% dzieciaków które nie mają zielonego pojęcia co to jest kryptowaluta. Jak nie wiesz czym jest crave to sprzedaj. Ale gwarantuję Tobie że pożałujesz pewnego dnia swojej decyzji. Pozdrawiam. A tak po za tym czy ja Tobie kazałem kupować crave? Nie. Ja tylko mówię że sam kupiłem a nawet dokupuję ( wczoraj dokupiłem crave za nie
  • Odpowiedz
@Morfeus: Andrzeju proszę Cię. Widać w wojsku same przygłupy robią. Zrobiłbyś sobie już ten stopień oficerski:D Zajmij się zakolami bo łysiejesz. I widać, że boli cie moja kasa jak na żyda przystało( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morfeus: No dobra żydzie... Widać, że reszta sie zgadza... Mam drążyć dalej i powiedzieć jakie nicki miałeś wcześniej na wykopie? A p-------ć to:D Wiem, że jesteś Pepeo
  • Odpowiedz
@Morfeus: lol zróbmy tak Ci co twierdzą że ty jesteś przygłupem niech dadzą mi + a Ci co twierdzą że to oniee jest przygłupem niech dadzą temu Twojemu wpisowi że to on jest przygłupem. oki?
@oniee:
  • Odpowiedz