Wpis z mikrobloga

Czasami trzeba sobie powiedzieć dosyć. Szczególnie w momencie, kiedy coś na czym się znasz przestaje przynosić Ci radość i pieniądze. Ogólnie kiepska sytuacja materialna w mojej rodzinie i brak kasy na cokolwiek zmusza mnie do wypłaty całości moich środków na huobi. Męczy mnie też całodzienne wpatrywanie się w coraz częściej ostatnio stabilny kurs, i nieprzewidywalne jak wcześniej zachowania giełdy. Męczy mnie to, że nie śpię bo sprawdzam kurs. Boję się, że stracę wszystko nad czym pracowałem przez ponad rok. I tak udało mi sie przebić barierę 100 btc ale jak widać nie udało mi sie jej utrzymać przez ostatnie 2 miesiące. Szkoda czasu na te nerwy i możliwość strat. Tak więc kasę wsadzę w srebro, lub złoto, albo jakieś akcje. Nie będzie niestety lambo. Ale nie jest źle. Może spróbuję jeszcze kiedyś ale na razie potrzebuje za coś żyć i chyba poszukam sobie pracy, bo od roku leże i nic nie robie a to nie jest zdrowy tryb życia. Zawsze marzyłem by sobie coś dłubać przy komputerach, i jakiś serwis komputerowy by mnie uszczęśliwił. Jak ktoś mi może coś takiego zaoferować w dowolnym miejscu w Polsce to proszę o pw( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #kryptowaluty #oniee #oswiadczenie #bogactwo
Pobierz oniee - Czasami trzeba sobie powiedzieć dosyć. Szczególnie w momencie, kiedy coś na c...
źródło: comment_p6VoXAUbG9EjtpUUNACGGIpzFKAaWpaH.jpg
  • 62
@oniee: Jesteś jedną z wielu ofiar hazardu. Przestrzegałem i będę przestrzegał przed dźwigniami. Swego czasu napisałem o tym. Przypominam ten wpis: " Nie wtopiłem na żadnym krypto oprócz Cinni. Pozostałe krypto kupiłem i trzymam tak jak powiedziałem na conajmniej 2,3 lata. Czy straciłem to się dopiero okaże za 3 lata. Natomiast Was rozumiem, dźwignie, ( a więc hazard ) nieprzespane noce, ciągłe budzenie się i zaglądanie na komórkę czy przypadkiem nie
@oniee: Wszystko będzie dobrze. To nie wstyd chłopcze. Weź tabletkę, wyjdź na spacer, spędź czas z żoną i z dzieckiem a nie przed monitorem, wyśpij się wreszcie do cholery. A Twój dzień , umysł i radość życia będą zupełnie inne. Tego Tobie i wszystkim innym którzy doprowadzili się do ruiny Morfi życzy.
@Morfeus: @paszczur: #!$%@? faktycznie jestem przegrywem życiowym, nie dość, że z 2 btc zrobiłem 88 to stałem się hazardzistą niedbającym o siebie i społeczeństwo. Czas ćpać tabletki i iść do lekarza z tym problemem. Mój umysł to ruina i straciłem radośc z życia przez to, że zarobiłem tyle kasy siedząc na dupie oglądając filmy i grając w gry. Zapomniałem całkiem o tym, że mam żonę i dzieci. Pewnie mój mózg
@oniee: Tak sobie tylko mów że z 2 BTC zrobiłeś 88 BTC. Sam sobie zaprzeczasz, przeczytaj Twój wpis, gdzie przyznajesz się do tego że masz już dosyć. Twoja psychika już dawno wysiadła. Chłopcze. To jest choroba. To jest jednostka chorobowa, to da się wyleczyć. Niestety prawda jest inna, tak naprawdę ta jednostka chorobowa sprawia że mimo tego że teraz wypłaciłeś BTC to już jutro, pojutrze je wpłacisz zpowrotem. Nawet się chłopcze