Wpis z mikrobloga

Czasami trzeba sobie powiedzieć dosyć. Szczególnie w momencie, kiedy coś na czym się znasz przestaje przynosić Ci radość i pieniądze. Ogólnie kiepska sytuacja materialna w mojej rodzinie i brak kasy na cokolwiek zmusza mnie do wypłaty całości moich środków na huobi. Męczy mnie też całodzienne wpatrywanie się w coraz częściej ostatnio stabilny kurs, i nieprzewidywalne jak wcześniej zachowania giełdy. Męczy mnie to, że nie śpię bo sprawdzam kurs. Boję się, że stracę wszystko nad czym pracowałem przez ponad rok. I tak udało mi sie przebić barierę 100 btc ale jak widać nie udało mi sie jej utrzymać przez ostatnie 2 miesiące. Szkoda czasu na te nerwy i możliwość strat. Tak więc kasę wsadzę w srebro, lub złoto, albo jakieś akcje. Nie będzie niestety lambo. Ale nie jest źle. Może spróbuję jeszcze kiedyś ale na razie potrzebuje za coś żyć i chyba poszukam sobie pracy, bo od roku leże i nic nie robie a to nie jest zdrowy tryb życia. Zawsze marzyłem by sobie coś dłubać przy komputerach, i jakiś serwis komputerowy by mnie uszczęśliwił. Jak ktoś mi może coś takiego zaoferować w dowolnym miejscu w Polsce to proszę o pw( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #kryptowaluty #oniee #oswiadczenie #bogactwo
Pobierz oniee - Czasami trzeba sobie powiedzieć dosyć. Szczególnie w momencie, kiedy coś na c...
źródło: comment_p6VoXAUbG9EjtpUUNACGGIpzFKAaWpaH.jpg
  • 62
@oniee: nie chodzi mi o cenę, tylko o interfejs do gry. Jak widzę na przykład możliwości grania na dźwigni jakie daje Bitstamp to mi oczy krwawią. Bitmarket daje multum opcji w porównaniu do tego syfu, więc zastanawiam się jak to na huobi wygląda.
@pawlo74: czemu nie warto?