Wpis z mikrobloga

Czy tylko u mnie to nowe otomoto jest takie zabugowane? Jakiś czas temu zdjęcia nie przewijały się w lewo a w prawo przewijały się o 2 (jak była parzysta liczba zdjęć to nie było opcji zobaczyć wszystkich bo miniaturki na dole były nieklikalne). Dzisiaj otwieram link: http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-volkswagen-passat-2-0-tdi-170km-highline-full-opcja-zadbany-ID6y53s1.html#0310954aa1
Brak jakichkolwiek danych o aucie, pusta tabelka.

Pomijam już takie podstawowe błędy w UX jak:
1. wpisuje w pierwszym formularzu markę i model, klikam na wyszukiwanie zaawansowane - formularz jest pusty, wpisuj od nowa
2. wpisuję w wyszukiwarkę Volkswagen Passat - nie podpowiada nic, nie uzupełnia modelu i marki w formularzu tylko wyszukuje w opisie...

Stare było lepsze! DZIAŁAŁO!

#webdev #webdesign #otomoto #gorzkiezale trochę #motoryzacja
Pobierz Mithrindil - Czy tylko u mnie to nowe otomoto jest takie zabugowane? Jakiś czas temu ...
źródło: comment_S6ggyb2JwATnlYlzdCH2OJV8wmCEywgC.jpg
  • 4
@Mithrindil: ogólnie nie wiem kto w grupie allegro ogarnia UX ale powinien pójść do szkoły, nowe otomoto jest o kant d*** rozbić, wygodniej mi się czyta zwykłe oferty na allegro... a jeśli chodzi o allegro to tam dalej listowanie ofert jest gorsze niż było i z tym nic nie zrobili...
(,)