Wpis z mikrobloga

16.05.2015

Tym razem Spartan Race Poland w formule Sprint który odbył się w Gdyni. Formuła ta to oficjalnie:
3-5 miles, 20-23 obstacles // 5+ kilometrów, 15+ przeszków

Bieg ukończyłem w 51:00min, co jak na mnie jest bardzo satysfakcjonującym czasem, który usytuował mnie na 45 z 285 miejsc.

Pomimo raczej miernych opinii jakie słyszałem o Spartanach, bieg okazał się bardzo intensywny. Nie ze względu na przeszkody, bo tych było mało, a ze względu na teren. Przeszkody praktycznie wszystkie już znałem z poprzednich Runmageddonów i ukończyłem je bez problemu. Jedynie nie zaliczyli mi rzutu oszczepem, który leciał prosto w cel, ale zablokowałem linę pomiędzy barierką, a moim grubym brzuchem i jej po prostu nie starczyło na cały lot... za karę musiałem zrobić pierwszy raz w swoim życiu, 30 *tfu!* burpees. Nie wybaczę im tego :<

Natomiast teren... tutaj było strasznie. Ciągłe podbiegi o bardzo dużym nachyleniu, większość trasy to była góra/dół, góra/dół, a samego bieganie proporcjonalnie do przeszkód dużo.

Jeżeli Runmageddon Hardcore będzie (a wiem, że będzie) na jeszcze trudniejszym terenie, to ja już zamawiam sobie wózek inwalidzki, który na pewno przyda mi się po biegu.

Teraz czas na Spartan Super i Spartan Beast. Trifecta już wkrótce zawiśnie na mojej ścianie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#hybrydowyogorek #mikrokoksy #bieganie
shdw - 16.05.2015

Tym razem Spartan Race Poland w formule Sprint który odbył się w...

źródło: comment_lGiyjoSQbzuQKeHfmimHNWhn9OXwUjL7.jpg

Pobierz
  • 9
@Strzalka: u mnie https://www.facebook.com/hooah.fwl ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak jest coś ciekawego to zawsze dajemy znać.
W Polsce nie licząc takich starszych biegów które już mają wiele lat, a jest takich kilka, to szukaj: Runmageddon, Spartan Race, Loreal Men Expert, Hunt Run, Tough Mudder i Tough Guy (te 2 za gramanicą póki co tylko, ale to już klasyka).