Wpis z mikrobloga

Czy jest lepsze auto od #fiat seicento?

Już mówię co biorę pod uwagę:
- Długość auta, chcę się zmieścić tam, gdzie jest mało miejsca. Mógłbym kupić Smarta, ale...
- Cena. Nie chcę wydać więcej niż 3k, za koło 5k wolałbym kupić już jakieś #volvo s40 czy coś. Samochód będzie sobie głównie stał pod blokiem, bo do pracy i tak ekonomiczniej wychodzi komunikacją miejską. Auto jest po to, żeby od czasu do czasu śmignąć gdzieś pod miasto po zakupy itd.

Ktoś z #warszawa ma na zbyciu sejcza z gazem? Marzenie takie. ;)

#pokazauto #samochody #kupujzwykopem
  • 24
@D3lt4: jaki jest sens kupowania samochodu (nawet za 3k) zeby stał pod blokiem cały czas? Jaki jest sens kupowiania miejskiego samochodu do jezdzenia po zakupy pod miasto? Generalnie jaki jest sens kupowania samochodu za 3k jezeli ubezpieczenie na rok bedzie kosztowalo z 500zł a jakakolwiek naprawa przekroczy połowę wartości pojazdu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kozaqwawa: Potrzebuję przewieźć 100 butelek wódki z miejsca A do miejsca B. Jak to zrobić? ;)

Najprawdopodobniej dzisiaj kupię sobie to seicento i najwyżej sprzedam przed zimą. :P
@kozaqwawa: ale tutaj o każdej porze dnia i nocy mam autko, z taxi bywa różnie. Mój rekord to 215 zł za 30 km w nocy.

Wezmę sobie na firmę to autko i zamortyzuję. Znalazłem sejcza w gazie za 500 zł drożej niż mój Note 4 ^^