Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, patrzę tak na oferty pracy/stażu asseco i w formularzu aplikacyjnym trzeba zaznaczyć technologie, które zna się w stopniu co najmniej dobrym. Także:
1. Co oznacza znajomość serwera aplikacyjnego w stopniu dobrym?
2. Co oznacza znajomość spring/ hibernate w stopniu dobrym i jak to sie ma w przypadku gdybym aplikował na staż?
3. Czy jest sens pisać jakiś średni projekt w spring/hibernate czy lepiej dokładniej poczytać tutoriale/dokumentacje i aplikować? Znalazłem gdzieś opinie, że i tak nikt na takie projekty nie patrzy.
4. Rzućcie jakimś pomysłem na projekt w springu bo ogarnąłem w miare spring w akcji i tutoriale mkyong ale jakos nie mam pomysłu na jakiś konkretny projekt

#programowanie #java #spring
  • 7
  • Odpowiedz
@cinek181992:

1. Pewnie jakiś tomcat
2-4. Nie, tych technologii nie da się nauczyć w domu bo są za bardzo rozbudowane, nawet jakbyś rok siedział z nimi w domku się ucząc to idziesz do pracy i ... i tak musisz się wszystkiego nauczyć.

Na staż zwykle wystarczy biegła znajomość języka i.e Javki, baz danych (SQL) + jakiś Hibernate jako plus i tyle, to staż więc siłą rzeczy idziesz się nauczyć a z
  • Odpowiedz
Dali ci formularz standardowy formmularz bo sa wielka korpo i nawet nie zastanowili sie jaki to ma sens w przypadku stazu. Ogolnie postazuj ale potem unikaj jak ognia takich firm a szczegolnie tej na A.
  • Odpowiedz
@corpseRott: @michalfranc: no to aplikując na staż to powinienem coś tam zaznaczać? Nie chce wyjść na takiego co poczytał troche o springu/hibernate i uważa że wszystko umie a z drugiej strony tez nie chce, żeby moje CV wogóle zostało przeczytane.
Jak w CV pisać o takich rzeczach o których zna się tylko głównie teorie? Czy może lepiej o nich nie pisać?
  • Odpowiedz