Wpis z mikrobloga

Myśleliście że to już koniec? Otóż nie! Następne #rozdajo pod #goomowesosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ( ͡ ͜ʖ ͡)
Aby wygrać zaplusuj ten wpis!

Tym razem UWAGA! UWAGA! Majonez habanero "LAVA"!!!

Ten majonez to jeden z moich ulubionych sosów. Z bólem serca go oddaję ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wykonany jest według TEGO przepisu.

Ma zajebistą moc. Ryj piecze jeszcze długo po posiłku. Przy wyjściu dowiadujesz się dlaczego nazywa się "LAVA" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo trwa do niedzieli 17.05 do godz. 20:00. Po upłynięciu czasu wylosuję jedną z osób plusujących :)
POWODZENIA!

#chili #chilihead #papryczki #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund: @Revital: @eragonn14:
goomowy - Myśleliście że to już koniec? Otóż nie! Następne #rozdajo pod #goomowesosy ...

źródło: comment_WpJUFpwD84vdSQHeaIYF7f4IToFa6lYT.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaczorra: JA P------E JAK MNIE W-------Ą TAKIE CIOTY, NO K---A. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA W--------M WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE W--------M, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO W--------M
  • Odpowiedz