Wpis z mikrobloga

@Galgann: też miałam wielką lipę w liceum z matmą, nauczycielka nadawała się do obierania cebuli a nie uczenia. Matme na maturze zdałam, studiuję na polibudzie i radzę sobie świetnie mimo że na świadectwach były srogie dwóje. Dasz radę! zaweźmij się, pogadaj z nauczycielem co możesz zrobić, przysiądź, poproś kumpli o pomoc albo koleżanki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Galgann: najwięcej zależy od twoich chęci - jeśli chcesz to zdasz jeśli nie to sierpień (chyba są jeszcze poprawki w sierpniu czy coś się pozmieniało?) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Naciass: znam to! Ta sama sytuacja! W klasie maturalnej miałem uwaga! Same dopy i jedynki plus kilka ocen pozytywnych, zmuszanie do zmiany deklaracji przez gadki typu "albo zmienisz deklaracje albo wystawie Ci 1 na koniec 3 klasy" (matura rozszerzona z matmy klasa mat ang), tyranie na każdej lekcji, 3 zestawy na zadanie do domu plus 2 z podstawy przy 5h matmy w tygodniu, śmianie sie prosto w ryj ze ide na
  • Odpowiedz
@Galgann:

Pomyśl że ktoś może nie mieć takiego talentu do matmy jak ty

o jak skisłam

Człowiekowi, który ci poda nazwy wszystkich województw i ich stolice powiesz, że ma talent do geografii? xD
  • Odpowiedz