Wpis z mikrobloga

Mam dość.
Miej 20 lat
Skończ technikum, napisz matury.
Bądź 2,5r z dziewczyną i planuj dalsze życie.
Przed maturami załap kleszcza.
Po maturach okazuje się ze masz rumień wędrujący - lekka panika antybiotyki
3 dni później idziesz do dermatologa do kontroli.
Pokazujesz dziwne zmiany z pieprzykami.
Dowiadujesz się ze masz raka skóry - czerniaka.

Jedyne na co mam ochote to pare gramów ołowiu w głowe...

#gorzkiezale #rak #przegryw #svenpechowiec
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Svenowski: Hej ej! Nie łam się i postaraj się wyplenić te mysli rezygnacyjne.
Nie wiem jak Cię pocieszyć, ale wysyłam Ci przez monitor pozytywną energię.
Czerniak, to nie wyrok śmierci z automatu.
  • Odpowiedz
@Svenowski: a czy te pieprzyk od urodzenia miałeś? czy pojawiło się to na niezmienionej wcześniej skórze? miałeś juz usuwane te zmiany czy tylko dermatolog stwierdził? opisz więcej
  • Odpowiedz
@Svenowski: Chodziłeś na regularne kontrole do dermatologa, skoro się spodziewałeś? Ja się co prawda nie spodziewam, ale mam wyjątkowo dużo pieprzyków, więc nie widzę innego wyjścia niż coroczny przegląd przez dermatologa.
  • Odpowiedz
@intruzzz: miałem parę dużych pieprzyków, i od niedawna nowe o nieregularnym kształcie zaczęły się pojawiać.

@Marmite: U dermatologa jestem co miesiąc - trądzik, w sumie to już tylko blizny.

@sal3m: Mieszkając koło miasta, które ma polibudę i pracując, wątpię żeby wydali cokolwiek na mnie. Nieco wstyd prosić rodziców o hajs
  • Odpowiedz
@Svenowski: No, ale czy to od razu nowotwór? Ja od dziecka mam sporo pieprzyków, mój ojciec ma sporo... Podejrzewam, że raz na parę lat wyrośnie mi jakiś nowy, ale czy to od razu musi być nowotwór? Wydaje mi się, że niektórzy lekarze trochę panikują w takich sprawach. Czytałem, że póki się coś nie babrze to nie ma większych powodw do niepokoju. No chyba, że zaczęły Ci się pojawiać pieprzyki z
  • Odpowiedz
@intruzzz: Ogolnie te co były się powiększyły, bolą, i urosły w górę. Jutro jadę prywatnie z dziadkiem do jego onko-dermatologa. Wczoraj w sumie to lekki kryzys miałem, dzisiaj już na spokojnie, co ma być to będzie :)
  • Odpowiedz
@Svenowski: A no właśnie - czyli jakiś objaw jest. Ja też jadę do dermatologa w czerwcu żeby mi obejrzał te moje pieprze, bo tyle się teraz o tym mówi :p... U mnie nic się z nimi nie dzieje, więc wg literatury powinienem być raczej spokojny, ale warto se to sprawdzić. Boję się tylko tego, że lekarz spanikuje i każe mi wszystko wycinać :P.

Powodzenia colego! Wcześnie wykryty to nic strasznego
  • Odpowiedz