Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą, ale to jaki ból d--y powoduje ten pan i jego "Szczęść Boże" mnie tak niesamowicie bawi, że kibicuję mu mocno. Oby jak najwięcej lewaków miało przez niego ból d--y. Dlatego mam nadzieję na jakąś sensowną koalicję przed wyborami do parlamentu.
Ktoś tutaj wrzucał filmik z studio chyba Polsatu gdzie ktoś złapał maksymalny ból d--y o głupie dwa słowa "szczęść Boże". Nic tak nie cieszy jak taka osoba jak Braun w mediach. xD

#oswiadczenie #braun #wybory #polityka
D.....r - Jestem ateistą, ale to jaki ból d--y powoduje ten pan i jego "Szczęść Boże"...

źródło: comment_wmYBxaX8QzYM2IzM9K5Nx1qHMpSRdKal.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frogfoot: Jak powiedział redaktor, wolny kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt Cie tu nie trzyma, UK, Francja, Szwecja, same rozwinięte kraje, może będziesz tam miał spokój....


  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Ból d--y o powitanie faktycznie jest zabawny, natomiast obejrzałem dalszą część tego nagrania i kolejny raz jestem Braunem zażenowany.

Sam mówi, że zapraszają go pierwszy raz. Przychodzi w gości do prywatnej (!) telewizji, która nie ma ŻADNEGO obowiązku udzielać mu jakiegokolwiek czasu antenowego, tymczasem on wchodzi i zachowuje się jak idiota. Bredzi coś o jakichś regułach gry, które ktoś mu ustalił - a kto miał ustalać, on jako gość?
  • Odpowiedz
@jamtojest: Ciężko mi się nie zgodzić. Braun choćby był najmądrzejszym człowiekiem na Ziemi to on zamiast się pokazać to strzela jakieś fochy i robi z siebie wielkiego poszkodowanego; to wszystko pewnie wina żydostwa, które stoi za telewizją i nie chce mu dać dojść do słowa.
  • Odpowiedz
Nikt Cie tu nie trzyma, UK, Francja, Szwecja, same rozwinięte kraje, może będziesz tam miał spokój....


@TurboMirek: Jeśli już to Czechy. Brak katotalibow, brak turbaniarzy. Piękne i seksualnie wyzwolone kobiety.

I łatwiejszy dostęp do broni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: z jednej strony wykopki "hurr durr, manipulujo, nikt nie myśli", a z drugiej strony mirki zachwycają się kolesiem, który ewidentnie jest obłąkany, ma ładny głos i czuje się pewnie, ale to wszystko, treść jego wypowiedzi jest kompletnie debilna
  • Odpowiedz
@SmiesznyKrolik: > Wszystko fajnie, smiesznie. Ale jakby jakis polski polityk wital sie w studio slowami "Allahu Akbar" to pewnie wszyscy w kolo mieliby niesamowity bol d--y ;-).

Gdyby w Polsce 90% ludzi określało siebie mianem muzułmanina to zapewniam Cię, że nikt by bólu d--y nie miał. Gość jest katolikiem i się po katolicku wita, jego sprawa. Trzeba mieć dobrego downa, żeby tego nie rozumieć.
  • Odpowiedz