Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą, ale to jaki ból dupy powoduje ten pan i jego "Szczęść Boże" mnie tak niesamowicie bawi, że kibicuję mu mocno. Oby jak najwięcej lewaków miało przez niego ból dupy. Dlatego mam nadzieję na jakąś sensowną koalicję przed wyborami do parlamentu.
Ktoś tutaj wrzucał filmik z studio chyba Polsatu gdzie ktoś złapał maksymalny ból dupy o głupie dwa słowa "szczęść Boże". Nic tak nie cieszy jak taka osoba jak Braun w mediach. xD

#oswiadczenie #braun #wybory #polityka
D.....r - Jestem ateistą, ale to jaki ból dupy powoduje ten pan i jego "Szczęść Boże"...

źródło: comment_wmYBxaX8QzYM2IzM9K5Nx1qHMpSRdKal.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Hmm możliwie choć ten pan to zbyt wielki polakatolik, jeżeli on mówi iż katolicyzm jest świętom religią czy "polak i katolicyzm to toś nierozłącznego" lub forsuje idiotyzmu tyku iż to Katolicyzm jest prawdziwą polska religią, to mam ochotę walnąć go deską łeb.
No ale fakt Draq masz rację umie cisnąć lewactwo jednak nie chcę wchodzić w żadne koalicję z Korwinem oraz innymi partiami mówił to na tym filmie, i
  • Odpowiedz
@Sondokan: Czemu nie. Skoro w rządzie mamy takich oszołomów jak Niesiołowski czy Palikot to niech będzie i Braun. Poza tym pomijając jego fioła na punkcie religi to ma dość sensowne poglądy na tematy gospodarcze a to jest dla mnie ważniejsze.
  • Odpowiedz