Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą, ale to jaki ból dupy powoduje ten pan i jego "Szczęść Boże" mnie tak niesamowicie bawi, że kibicuję mu mocno. Oby jak najwięcej lewaków miało przez niego ból dupy. Dlatego mam nadzieję na jakąś sensowną koalicję przed wyborami do parlamentu.
Ktoś tutaj wrzucał filmik z studio chyba Polsatu gdzie ktoś złapał maksymalny ból dupy o głupie dwa słowa "szczęść Boże". Nic tak nie cieszy jak taka osoba jak Braun w mediach. xD

#oswiadczenie #braun #wybory #polityka
D.....r - Jestem ateistą, ale to jaki ból dupy powoduje ten pan i jego "Szczęść Boże"...

źródło: comment_wmYBxaX8QzYM2IzM9K5Nx1qHMpSRdKal.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Donovan: nawet redaktor stanął po stronie Brauna, lewak z bólem dupy zaorany xD

Lewaki niby takie wolnościowe a nie potrafią zrozumieć na czym polega idea wolności wypowiedzi. Mógł nawet pozdrowić Szatana ma do tego prawo, tylko fakt faktem wtedy już by go nie zaprosili nigdy do mediów. Chociaż z drugiej strony Urbana zapraszają ;-)
  • Odpowiedz
@Anonim1962: W Watykanie tez nie. Zeby nie bylo, jestem prawakiem i w Boga wierze, ale jestem tez zwolennikiem oddzielenia wiary od panstwa, wspomniana przez Ciebie Arabia Saudyjska jest wlasnie swietnym przykladem na to, ze nie warto tych dwoch pojec mieszac.
  • Odpowiedz