Wpis z mikrobloga

#biedakikupujo Spis tanich produktów z supermarketów których spróbowałem i ich subiektywna ocena :

Cola Original - biedronka ocena 9/10

Opis: Cola z Biedronki to klasa sama w sobie, smakiem jest zbliżona do Hoop coli. Jako że jestem uzależniony od tego typu produktów, ma ona stale miejsce na mojej liście zakupów.

Warzywa na patelnię - biedronka ocena 8/10

Opis: Trudno mi było odczuć różnice pomiędzy droższymi warzywami na patelnie a tymi z biedronki, więc raczej polecam.

Pizza K-Classic (polecana przez KochamGotować) - Kaufland ocena 4/10

Opis: Często jem różnego rodzaju mrożone pizze, jednak tą uważam za jedną z tych najgorszych. Sos ze spodu po upieczeniu jest płynny co powoduje że wylewa się on na talerz. Mimo to po dodaniu mozzarelli (o której potem) jest zjadliwa

Mozzarella tarta - biedronka ocena 8/10

Opis: Ten ser jest mi po prostu niezbędny, używam go do każdej pizzy (nie ważne czy domowej czy mrożonej). Spełnia on moje dwa warunki czyli jest tani i dobry :)

Pizza Alfredo - lidl ocena 7/10

Opis: Jest to taki tańszy odpowiednik pizzy ristorante, kupowana przeze mnie od czasu do czasu. Dosyć smaczna jednak według mnie sama w sobie ma trochę przymało składników.

pizza apetito 2x 300g - biedronka ocena 8/10

Opis: Bardzo dobra pizza, jednak ma trochę mało sera.

Cola Freeway - lidl ocena 3/10

Opis: Obrzydlistwo jakich mało, wypiłem może szklankę a resztę wylałem. Ma metaliczny posmak jakby ktoś dodał jakiejś rdzy czy coś :/

Popcorn serowy do mikrofali Saltino - Kaufland ocena 6/10

Opis: Smak ma całkiem niezły, jednak po zrobieniu śmierdziało w całym mieszkaniu przez kilkanaście godzin :(

energetyk Kicker - Carefour ocena 9/10

Opis:Ceną biją na głowę całą konkurencje (2zł/1l) może nie jest to redbull, ale za tą cenę to na prawdę wyśmienity produkt.

Tutaj jest lista tego co zamierzam spróbować

Zapiekanka (jakkolwiek się nazywa) - biedronka

Rurki czekoladowe Tasso - Biedronka

ciepłe lody - lidl

pyzy (nie lubię pyz, więc nie wiadomo czy spróbuje) - biedronka

Kabanosy Pikok - @kayleigh1507: Nie wiem skąd :) edit: lidl

jogurty z biedronki

W razie jakby czegoś w tej liście brakowało albo macie jakieś uwagi dotyczące formuły piszcie :)

P.S. Obserwujcie ten tag

P.P.S. Nie obserwujcie mnie - pisze dużo pierdół (naprawdę nie chcecie tego czytać)

P.P.P.S. Pomóżcie mi z awatarem :)
  • 20
  • Odpowiedz
@PrzecineQ: to zrób jakiś tag przecineqzajada albo coś, to go dodam do obserwowanych, bo są to ciekawe zestawienia :D Ja od siebie moge polecić mieszankę studencką z biedronki, brak konerwantów, dużo orzechów, mniej rodzynek, bardzo smaczne, praktyczne opakowanie, do nauki w sam raz :)
  • Odpowiedz