Wpis z mikrobloga

@Niewiasta_obleczona_w_Slonce: nagłówek nagłówkiem; sama biblioteka nie jest w żaden sposób powiązana z C, to biblioteka msdosowa.

Teoretycznie to co wyżej napisałeś to prawda, ale dla nowicjusza brzmi to jak stwierdzenie "conio.h jest częścią języka C, czyli jego biblioteki standardowej. Nie powinno być natomiast używane w C++".
@Sordi:

Choć na temat nowego standardu C++11 generalnie można powiedzieć sporo dobrego, to jednak w głównej mierze nowe możliwości oraz nowe narzędzia, docenią jedynie koneserzy języka C++ czyli osoby, które mają duże doświadczenie w programowaniu i jednocześnie mają bardzo dobrze opanowany język C++.


Fajny cytat, patrząc na domenę.

Na pierwszy rzut oka w kursie nic jawnie niepoprawnego nie ma, poza uczeniem wszystkiego od dupy strony, oraz pominięciem większości fajnych i dobrych
@Sordi: Symfonia jest napisana bardzo przystępnym językiem, ale w/g mnie nowy standard zmienia na tyle dużo, szczególnie w nauczaniu podstaw, że pewne jej części są nie na miejscu i tylko będą na początku mącić w głowie.

Kursów nie znam, sam się uczyłem robiąc. Jak chcesz zobaczyć piękny i czytelny kod w C++ to popatrz na biblioteki Qt.

Jeśli chodzi o książki, sam nie sprawdzałem, ale facet pisze same ciekawe rzeczy na