Wpis z mikrobloga

@arrent: Wzięłam potas, bo tylko to było w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieję, że wystarczy
@BigMac: Przeczytałam całość, dzięki wielkie za podesłanie. Strasznie inspirujące, mam nadzieję, że za parę lat i ja będę mogła się pochwalić podobną historią :)
@Quantana: Jeśli zaczynasz to biegaj tempem takim, aby móc swobodnie rozmawiać. Serio. Ja zaczynając bieganie rzucałem się "na kozaka", a efekt był taki, że po drugim czy trzecim tygodniu nadszedł wielki kryzys i zniechęcenie. Chodzi o fun i endorfiny po biegu. ;)

Gratulacje i powodzenia!
@Quantana: ja tak miałem 2 lata temu. Poszedłem raz i od tego czasu mniej lub bardziej regularnie sobie biegam. Oczywiscie powodem do biegania była chęć pozbycia się kilku kilogramów. Może nie schudlem ale przynajmniej nie tyje;-)
@pepci: no co za bzdury :D jak pobiegne 19 minut to nic nie spale? Po prostu w okolicach tego czasu zaczynają odwracać się proporcje w pozyskiwaniu energii. Zaczynając wysiłek organizm pobiera ~80% energii z glukozy, resztę z tłuszczów. Im dłużej cwiczysz, tym więcej energii pozyskiwane będzie z tłuszczów.