Wpis z mikrobloga

#fut #fifa15

Jest jasne jak ta gra dobiera przeciwników wewnątrz turnieju lub ligi?

W ciągu ostatnich dni mam straszny mindfuck. Jeszcze niedawno pykałem sobie w 1 lidze, nawet ją wygrywając dwa razy, grając na jako takim poziomie, myślę sobie - nieźle, nie ma się czym chwalić, ale coś tam gram.

Natomiast mniej więcej od turnieju (i już w jego trakcie) Gli Azurri zaliczam jakiś potworny regres! Spadłem raz za razem z 1 ligi do 4 i nawet tu gra mi się ciężko, trafiam na gości którzy drybligiem operują nienagannie (waka waka, rainbowy i inne cuda na porządku dziennym), rozwalają mi totalnie obronę i ładują po 3-4 bramki, grając perfekcyjnie w obronie i to takim pressingiem, że wykonanie akcji graniczy z cudem!

To co się dzieje w dzisiaj wystartowanym turnieju to też przesada, skleciłem skład, grałem 5 meczy i nie trafiłem na żadnego przeciwnika który nie miałby Messiego albo Ronaldo, zwykle z obstawą IF Suareza czy Neymara i przegrywam mecz 1-3 (3xMessi)... i tak w kółko.

Dziwi mnie to o tyle, że jeszcze nie dawno, i to przez parę miesięcy, trafiałem na różnych przeciwników, raz lepszych, raz gorszych, spadłem, awansowałem, a teraz niekończące się pasmo porażek...DAFUQ? :P

Składów mam kilka, może bez Ronaldo czy Messiego ale jest ok, dobrze operuję w 2-3 taktykach i tak dalej, także tutaj też nie bardzo widzę przyczynę. I na handicap też nie będę zwalał, bo goście po prostu wymiatają... Może po #ripfut zostali tylko najwięksi wyjadacze?

Miał ktoś coś podobnego?
  • 3
@gOOrcio: większość osób przez to przechodzi, że gra się w którejś tam lidze i nagle jakaś niemoc ciebie dotyka. Kilka lig spadasz w dół. Przeciwnikowi w takich meczach wychodzi wszystko, tobie nic. Coś w stylu, że twój Aguero nie trafia z 5 metrów do pustej bramki, a Kompany przeciwnika strzela gola z 25 metrów słabszą nogą.

Po jakimś czasie to przechodzi i znowu powrót do normalnej gry i ligi.

W sumie
@arko123: Hm, no o takim handicapie coś mi się obiło, że gracze dostają niemocy, ale mi bardziej chodzi o to, że goście, których mi teraz losuje po prostu niesamowicie dobrze grają :P co przeciwnik to mega prowadzenie piłki oparte na drawbackach, chopach i bóg wie czym jeszcze :P

jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że gra ogarnia mecz tak, żeby moje podania nie dochodziły, strzały były niecelne a dla przeciwnika odwrotnie,