Wpis z mikrobloga

Chciałbym się dowiedzieć od osób które skorzystały z programu mieszkanie dla młodych o ich odczucia na temat tego programu. Polecacie ? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Warszawie. Teraz mam wątpliwości czy próbować z tym mdm czy może jednak coś na rynku wtórnym próbować ? Zobowiązanie na 30 lat więc dobrze muszę wszystkie za i przeciw rozważyć. Singel więc dopłaty za dużo by nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warszawa #mdm #kredyt #pytanie #mieszkanie #budownictwo
  • 5
@kamilch78: z tego co wiem, MDM-owskie mieszkania są na obrzeżach Warszawy w dziwnych lokalizacjach, myślę, że lepiej kupić mieszkanie z rynku wtórnego, niż później bawić się z "wadami wieku młodzieńczego" mieszkań w nowym budownictwie :)
@coffeinaddict: Jeśli mieszkanie w centrum spełnia wymagania określone w programie, to też jest można się ubiegać o finansowanie. @cielo: w programie jest jasno napisane, że nie wolno wynajmować takiego mieszkania, można oberwać niezłą karę lub nakaz zwrotu dopłaty.
Jeśli mieszkanie w centrum spełnia wymagania określone w programie, to też jest można się ubiegać o finansowanie.


@LastCookie: to jak znajdziesz mieszkanie w centrum od dewelopera za 6600 PLN za mkw. to wołaj xD