Wpis z mikrobloga

"Mój stary to fanatyk kwot wolnych od podatku. Pół wypoku #!$%@? znaleziskami o kwocie najgorsze. Średnio raz dziennie dodaje nowe znalezisko i zaraz ląduje na głównej W swoim 22 letnim życiu poznałem już wszystkie kwoty wolne od podatku w każdym dowolnym zakątku świata. Jak tydzień temu wszedłem na główną to prawie zawału dostałem xD bo myślałem, że nie dowiem się jaka jest kwota wolna od podatku w Timorze Wschodnim.
Druga połowa wykopu #!$%@? solą drogową, likwidacją PIT xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich możliwych stronach internetowych, żeby skompletować wszystkie kwoty wolne od podatku. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into wypok bo myślałem, że trochę pożytku z tego będzie ale teraz nie dosyć, że non stop grzebie w internecie to jeszcze siedzi na wykopie i kręci gównoburze z innymi użytkownikami o najlepsze raje podatkowe itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypiedolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego znaleziskach jakieś losowe głupoty typu podatki so za niskie. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na wykopie rangę BORDO nr 3, za #!$%@? 590 znalezisk.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują #!$%@?ąc w klawiaturę podczas przeszukiwania odmętów internetu.
Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o podatkach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Kwotę Wolną od Podatku, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie podwyższajo tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać o niskich podatkach w Zimbabwe żeby się uspokoić."

#pasta #tworczoscprawiewlasna #heheszki #podatki #neuropa #kwotawolnaodpodatku
  • 10
@SuperPunia: na ile go znam, to na pewno się nie obrazi :), niemniej z tą kwotą wolną od podatku ma rację. Jesteśmy pod tym względem nawet nie bantustanem, ale jakąś czarną dupą. Jako przedsiębiorca wcale mu się nie dziwię, że gość robi co może, żeby komu się da oczy na ten problem otworzyć. Mało kto się nad tym zastanawia, ale to bardzo poważna sprawa.