Wpis z mikrobloga

@takecare: Tak. Stwierdził, że reszta kandydatów by się na nim uwiesiła - czyli olał sprawę, bo w kolejce na rozmowę mogliby na niego nakrzyczeć. Prawdziwy gieroj, takiego reprezentanta chcę mieć.
Oczywiście to zmówienie się było bardzo prawdopodobne, ale na stanowisku na które aplikuje też chyba ma kontakt z ludźmi i wypadałoby się umieć postawić np. takiemu Putinowi?
@instalacja: Dla mnie to jest oznaka tchórzostwa. I o ile nawet przed kampanią wiedziałem, że nie oddam na niego głosu, tak po takiej akcji straciłem do niego jakikolwiek szacunek (jak do prezydenta), bo on nie okazał szacunku innym.
Ponad 40 mln-nowy kraj, a nie ma na kogo zagłosować tak ze spokojem ducha i w zgodzie ze sobą.. Przykre..
@takecare: nie zauważyłeś ze ta debata i ogolnie te wybory przebiegają głownie na tym zeby #!$%@? na Komorowskiego? Niektórzy kandydaci bardziej sie skupiają na krytyce Komora niż na pokazaniu własnego programu. Każdy chce cos ugrać na obniżonych wynikach gajowego. I dokładnie tak by ta debata wyglada. Wszyscy by po nim cisnęli. Wybrał najlepsze dla siebie rozwiazanie i podziękował.
@CyganskiKsiaze: Ale czy to jest dobre wyjście z sytuacji? Lepiej uciec od problemu? Jasne, wiem, że opozycja wręcz "musi" go nie lubić, kontrkandydaci stawiają go w złym świetle, ale dobry polityk musi sobie z tym radzić. Z problemami trzeba stawać twarzą w twarz a nie uciekać. Nie chce prezydenta, który nie umie bronić swojego zdania, i ucieka od problemu

.. I przygotowuje kolejny spot wyborczy atakujący innych kandydatów
@takecare: Możemy sobie wyobrazić sytuację, w której debatę prowadzi Kraśko albo ktoś jeszcze mniej bezstronny, reguły są skrajnie niekorzystne dla niektórych kandydatów itp.
Wtedy też mamy wykluczać kandydatów.
@takecare: A ja uważam, że gdyby Komor wystąpił w debacie i nawet został zaorany, to nie zmniejszyłoby to jego poparcia. On ma twardy elektorat, zaoranie przez Kukiza, Korwina czy Kowalskiego nie zmieniłoby ich decyzji. Oni mają tak sprane mózgi, że myślą, że jak PiS dojdzie do władzy, to homoseksualiści zawisną na latarniach, jak Braun to będzie lista obecności w kościele, jak Kowalski to wszyscy, którzy się z nim nie zgadzają dostaną