Wpis z mikrobloga

Dorzuciłem do redukcji kreatynę, co ciekawe waga wzrosła (woda) a obwody niewiele/nic, ważę dalej 95kg (ważyłem 93) po ponad tygodniu wycinki ze 101kg. Czuję się w #!$%@? lepiej będąc nawodnionym, zupełnie inaczej się ćwiczy, siła wraca. Pomału zarys brzucha zaczyna wychodzić. Na koniec tygodnia robię tygodniową przerwę od #efedryna co by zaatakować drugim cyklem jak tolerancja lekko spadnie. Myślę że jeszcze dobry miesiąc cięcia przede mną. Micha na łańcuchu, siłowy znakomicie idzie, aeroby na pełnej (ale w strefie po 60-75min dziennie 6x/tydzień). Teraz taki pro tip, przy efce nie chce się zbytnio pić, ale biorąc kreatynę TRZEBA się zmuszać do picia, kofeina robi swoje i człowiek szybko się odwadnia, idę #!$%@?ąć drugie kardio dzisiaj xD elo z fartem #chuckwycinanaefce #mikrokoksy #redukcja
  • 6
  • Odpowiedz
@chuckmls: no kreatyna robi robote przy redukcji. Tez lece z tluszczu ale woda zostaje i efekty wizualne bardziej zachecaja niz na sucho gdy nic nie widac wizualnie, tylko na wadze. A Ty mowisz ze zrobisz przerwe od kreatyny czy czego?
  • Odpowiedz
@Marek_Aureliusz z doświadczenia wiem że 4-5kg to woda przy mojej wadze, budowie i wzroście. Później już leci sadło i spadki nie są tak spektakularne, ale przy naprawdę dobrym kardio spadek masy o 10kg w miesiąc (sadła) jest jak najbardziej możliwy. Ostatnie 2-3kg najtrudniej zrzucić. Kiedyś robiłem redukcję z 96 do 72kg pierwsze 2 dychy zleciały w niecałe 2 miesiące (samo kardio po godzinie dziennie- na efce oczywiście), z pozostałymi 4kg walczyłem kolejne
chuckmls - @Marek_Aureliusz z doświadczenia wiem że 4-5kg to woda przy mojej wadze, b...

źródło: comment_l40cDKrXC9J2yZKECbvTwTgg2jfX6GZC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz