Wpis z mikrobloga

Majowy weekend się skończył, a więc myślę, że najwyższa pora przypomnieć sobie o mirkowym klanie i trochę w nim pograć. Mam dla Was kilka propozycji nie do odrzucenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1) Otóż, jest spora grupka osób, które pytają o ataki twierdzowe, więc postanowiłam takowe ustawić. Na początek jeden/dwa, bo nie mam pojęcia jak będzie z frekwencją. Wybaczcie, że nie zapytam wcześniej czy dany termin Wam pasuje, ale naprawdę ciężko jest znaleźć w wieczornych godzinach drużyny, które prezentują taki poziom, że przy naszym luźnym graniu spokojnie możemy sobie z nimi poradzić. Jeśli ochota na grę będzie, pojawi się atak o którym poinformuję z odpowiednim wyprzedzeniem.

2) A może ktoś chętny na #tylkonocna, tj. jakiś nocny napad na śpiące spokojnie twierdzowe budynki jakiejś drużyny, która z dużym prawdopodobieństwem nie stawi się w komplecie? Tu wybór drużyn jest bardzo duży, więc jeśli jakieś 5 osób (beze mnie 4) zadeklarowałoby chęć dokonania łejk apa i bezlitosnej grabieży, ustawię atak na dowolne pomidory, w wybranej przez Was porze, określonego dnia. Z doświadczenia wiem, że komplet graczy tutaj potrzebny nie jest, ale sama bitwy nie wygram, więc kilku wspaniałych by się przydało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3) Turniej Mangled Metal sezon 9. Więcej informacji w linku: http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/esport/mangled-metal-season-9/ Myślę, że warto byłoby wystawić mirkową drużynę. Mam jednak pewną propozycję. Jako, że poprzednie turnieje zwykle organizowałam ja i polegało to na łapance, tj. proszeniu wszystkich na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy… mam w tym wypadku inną koncepcję. A może by tak stworzyć drużynę składającą się z graczy, którzy mają spory zasób czołgów X tieru i są w stanie wystawić coś, co będzie użyteczne na każdej mapie? I tu, ja.. noob reroll posiadający jeden, bezużyteczny X tier w garażu, zupełnie się nie nadaję na założyciela drużyny, dlatego proszę @saimonm o pomoc. Ja za to chętnie wystartuję z drugą drużyną, ale (nauczona doświadczeniem), po skompletowaniu tej pierwszej, która myślę, że bez problemu udowodni, że wcale nie jest gorsza.

4) A może by tak jakiś ELS? http://www.esl.eu/pl/wot/news/255825/ Do środy możemy się zapisywać i ruszyć w bój na tierze VII/VIII. Tu nawet mam czym grać, więc spokojnie mogę tworzyć ekipę.

5) @Losiuu, co z naszą drużyną ligową?

Proszę o Wasze propozycje. To, co powstanie i w jakiej formie zależy tylko od Waszych chęci do wspólnej gry.

PS Oczywiście powyższe tyczy się obydwu dywizji mirkowego klanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam

Roślina

#mirkowot
  • 9
@as2o3: 1. Zwykły atak o normalnej porze, chętnie z tym, żeby to było o 20-22 i najlepiej pon-czw bo myślę, że łatwiej o lepszą frekwencję, a nie chciałbym sytuacji, że nas pomidory oklepują tylko dlatego, że nie ma składu. W sumie to ja bym chętnie zagrał zwykłe potyczki na X tierze nie trzeba golda ładować, a za 1 wygraną jest sporo skrzynek porównywalnie do twierdzy na V poziomie. Tylko nie wiem
@as2o3: 3. ten wotowy turniej spoko chyba 5. co do drużynówki jak będą ludzie w grze to gramy, do rankingowej nie można wykorzystywać najemników także 7 osób wiadomo
@as2o3: jesli o mnie chodzi to twierdze czy CW zawsze chetnie zagram, szczegolnie na X tierach jak jestem online. Ataki nocne to moze na 5 rano bym sie skusil, natomiast te nocne nocne 2 - 3 to bedzie ciezko przynajmniej przez nastepne 3 tygodnie kiedy jestem w pracy.
Co do reszty chetnie bym zagral w druzynie tylko jest problem, bo nie wiem w jakich godzinach bede pracowal w kolejnym i nastepnym