Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@SUQ-MADIQ: Brałem pod uwagę dwa modele MT 125 i YBR 125, no chyba ze polecicie coś lepszego, z tym że interesuje mnie tylko nowa maszyna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SUQ-MADIQ: no właśnie pod względem wyglądu najbardziej podoba mi się YBR. Za MT przemawia moc, ale design wydaje mi się trochę zbyt pretensjonalny. Może to tylko takie wrażenie ze zdjęć (wizyta w salonie jeszcze przede mną) ale MT wydaje się być motocyklem który bardzo mocno chcę udawać większych i mocniejszych braci a wygląda jak skuter na sterydach. Ale to tylko moje zdanie laika na podstawie zdjęć. Na pewno sprawdzę ten model
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SUQ-MADIQ: MT trochę mniej plastikowy, ale tylko trochę. ;) Ok. Dzieki za pomoc. Mam nadzieje że za parę tygodni będę mógł wrzucić jakieś zdjęcia :). Oby czas oczekiwania nie był zbyt długi bo przypuszczam że obecnie popyt na 125cc przewyższa podaż.
  • Odpowiedz
@Stitch: 13* a chyba nawet i mniej jeszcze. :( Generalnie dłuższe trasy nie robią problemu, o ile nie są to autostrady/ekspresówki... zasnąć idzie normalnie. Po krajówkach nie mogłem się nacieszyć jazdą ʕʔ
  • Odpowiedz
@msx87: Mt to ten sam motocykl co r125 tylko z innymi plastikami.
Posłuchaj sobie jak to chodzi, jak jest zestrojony silnik (ciągnie od dołu) a potem pooglądaj filmiki z rometami i ybr.
S.....Q - @msx87: Mt to ten sam motocykl co r125 tylko z innymi plastikami.
Posłuchaj...
  • Odpowiedz
@Stitch: r125 i varadero mają 15. Nie wiem jak z masą w r-ce, bo stosunek moc:masa na pewno lepszy niż w wiaderku :D generalnie gdybym miał te dwa konie więcej to by było całkiem fajnie.
  • Odpowiedz