Wpis z mikrobloga

298 769 - 22 = 298 747
Drugi trip w tym roku, ustawiłem sobie za wyzwanie zrobić ponad 20km w mniej niż godzinę i mieć średnią ponad 20km/h (w sumie na jedno wychodzi xD)
Udało się :) W ogóle pierwszy raz w tym roku jeżdżę z tym endomondo, to jest mega motywujące jak co kilometr ci mówi jaki masz czas. No i najlepiej się jeździ samemu :) Nikt cię nie opóźnia ani nie narzuca ci tempa.
No i najlepsze jest to że podczas jazdy ograniczały mnie tylko łydki które już wyły z bólu :D :D :D dopiero po 3/4 trasy zmęczenie dało o sobie znać :)
Mam 10km nadwagi, ważę 97kg, myślę że do końca maja spokojnie zejdę do poniżej 90kg :)
@paula9309 #chwalesie :D
#rowerowyrownik
Pobierz Manniieekk - 298 769 - 22 = 298 747
Drugi trip w tym roku, ustawiłem sobie za wyzwan...
źródło: comment_Vypef9Azco5fLLsaJDf2MMCyaWRKbSPZ.jpg
  • 16
W ogóle pierwszy raz w tym roku jeżdżę z tym endomondo, to jest mega motywujące jak co kilometr ci mówi jaki masz czas. No i najlepiej się jeździ samemu :) Nikt cię nie opóźnia ani nie narzuca ci tempa.


@Manniieekk: święta prawda co do obu zdań. Też mi się lepiej jeździ samej.
@Ilovestripes: Ja jak biegałem dwa tygodnie temu to mnie potem przez kilka dni bolały piszczele, jednak jak się ma nadwagę i nie ma się wyrobionych mięśni to nie można się forsować, rower jest najlepszy na mocny wycisk dla leni :P
@Manniieekk: no ja też przegięłam ze skakaniem i teraz mam tego konsekwencje, moje stawy tego nie lubią, ale nadwagi to ja nie mam akurat ;) a bieganie nie dla mnie ze względu na mój brzydki nałóg i stawy pewnie też.
Rower w ogóle jest spoko, można w ciekawe miejsca pośmigać, ale to głównie w nogi/tyłek idzie chyba i żeby na nim faktycznie zacząć chudnąć to trzeba duużo jeździć. Przynajmniej ja czuję
@paula9309: No dzisiaj to myślałem że #!$%@?, chwalę się pannie że #!$%@?łem przez godzine jak #!$%@?, że chce zgubić brzuch, wyrzeźbić sobie tyłek i poślady żeby się jej podobać, i że chcę żeby jeździła ze mną po chciałbym mieć dziewczynę z fajnym tyłkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ta do mnie z mordą że jak się jej tyłek mi nie podoba to nara i jak jej się