Wpis z mikrobloga

Mirki! Jeśli naprawdę zależy wam na #rozowypasek to:

1. Nie spóźniajcie się na umówione spotkania (wg mnie jest to brak szacunku dla kobiety, szczególnie jeśli sami podaliście godzinę spotkania)

2. Nie odwołujcie umówionych spotkań (szczególnie nie odwołujcie spotkań z różowym, bo jakiś kumpel chce iść na piwo. Żadna szanująca się kobieta nie chce być mniej ważna niż wasi koledzy)

3. Nie traktujcie różowej jak sprzątaczki, kucharki, służącej (jeśli różowy jest w porządku to sama będzie chciała wam pomóc w domowych obowiązkach, no chyba że jest bałaganiarą i lubi żyć w brudzie. Wtedy polecam zatrudnić gosposie)

4. Nie przeklinajcie w obecności różowego (chyba że różowy sam klnie jak szewc, to wtedy nie będzie jej to robić różnicy, ale jak dla mnie przeklinające różowe to #podludzie )

5. Doceniajcie różowe paski, poświęcajcie im choć trochę swojej uwagi w ciągu dnia, jeśli nie widujecie się codziennie. (Nie mówię, że macie za nimi ciągle się uganiać, wydzwaniać. [to działa w dwie strony] Każdy potrzebuje trochę czasu dla siebie i odpoczynku. Mam bardziej na myśli drobne gesty, słowa. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak różowym poprawia się humor, jeśli rano dostaną od was smsa: „Miłego dnia, Skarbie”)

Chyba nie muszę dodawać, że jeśli będziecie w porządku wobec różowego i różowy będzie się czuł kochany i potrzebny to się wam odwdzięczy po stokroć :D

To było takie moje subiektywne spojrzenie na #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 65
@tremula: To wszystko zależy od różowego, serio. No ale szacunek musi być, jak jesteś z kimś to raczej wspierasz tą osobę nawet w domowych obowiązkach, a nie każesz jej wszystko robić. Co do przeklinania, jak ona przeklina to troszkę dziwne, wiadomo czasem można, ale jak używa słowo '#!$%@?' jako przecinek to strasznie słabo moim zdaniem. No i moim zdaniem zbyt dużo kontaktu, przebywanie ze sobą we dwoje 24/7 przez cały rok
@tremula: nic nowego nie napisałaś, robisz troche z facetów idiotów (pobyt na tym portalu bardzo to sugeruje, wiem xD) ale każdy inteligentny facet umie sie zachowywać i umie obcować godnie z kobietą :) Mówimy o relacji normalny człowiek - normalny człowiek a nie między planktonami :)
@tremula: Problem polega na tym, że zdecydowana większość różowych to są księżniczki i atencjuszki. Same niewiele od siebie dadzą a od innych wymagają nie wiadomo czego. Na szczęście jest niewielki procent normalnych dziewczyn, którym potem takie księżniczki zazdroszczą normalnego faceta :)
2. Nie odwołujcie umówionych spotkań (szczególnie nie odwołujcie spotkań z różowym, bo jakiś kumpel chce iść na piwo. Żadna szanująca się kobieta nie chce być mniej ważna niż wasi koledzy)


@tremula: No bez przesady, są pewne priorytety. I "iść na piwo" nigdy nie jest zwykłym "iściem" na piwo