Wpis z mikrobloga

Od kiedy poznałem działanie programu f.lux stał się dla mnie niezbędnym narzędziem do nocnego przesiadywania przed komputerem. Na początku dziwnie to wygląda bo jest "żółto" ale szybko sie przyzwyczajasz i oko się nie męczy a ja dziękuje temu kto mi to pokazał. Kiedy ja pokazuje komuś działanie f.luxa w trosce o jego wzrok a on mi #!$%@? że nie będzie tego używał bo mu się oczy będą męczyć z automatu łapie mnie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#programy #flux #tylkonocny
Wypoks - Od kiedy poznałem działanie programu f.lux stał się dla mnie niezbędnym narz...

źródło: comment_FyYNSS9hIpsmQC8w2clDUn5a6GYfgp7e.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
@EltonJohn: w dzień jest normalnie a wieczorem zmienia się z białego na zółte i nie #!$%@? po oczach. To działa z automatu - nie ma tam żadnych wersji kolorów, chyba że o czymś nie wiem.
  • Odpowiedz
@matowoszary: jak pracujesz z kolorami to "Disable for one hour" :)
I pamiętajcie Mireczki że jak kupujecie wieczorem ciuchy czy inne rzeczy na allegro to też wyłączcie bo mogą was barwy zmylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wypoks: Darkroom jest zajebisty do siedzenia w całkowitej ciemności i nie przeszkadzaniu innym domownikom. Tylko nie polecam tego do nauki z kolorowych slajdów/wykresów, bo potem się okazuje, że połowy nie było widać.
  • Odpowiedz
@Wypoks: Dzięki za protipa, cumplu! ( ͡º ͜ʖ͡º) Jako że moje ulubione godziny pisania licencjatu to ostatnio od północy do 5 nad ranem, to właśnie zainstalowałem f.lux na Maku. A jakby ktoś szukał aplikacji o takiej samej funkcjonalności na Androida, to nazywa się ona Twilight. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz