Wpis z mikrobloga

https://github.com/pingpong-labs/admin


@surma: wielkie dzieki! wlasnie widze ze zdjecie niemal identyczne do tego co podeslalem. to znaczy na odpalilem demo tego co wyslales :)

a jeszcze jedna rzecz. Notyfikacje dla uzywktownikow jak do siebie napisza, cos juz tez istnieje jak w railsach?

o powiadomienia rozchodzi mi sie cos ala wykop/fb typu ta i ta osoba napisala do ciebie w takiej sprawie
@normanos: @porque: ostatnio wdrażałem jeden projekt na Sleeping Owlu - nie polecam, próba zaoszczędzenia czasu na klepanie panelu okazała się kompletną porażką - problemy w debugowaniu, błędy i problem z rozszerzaniem takiej zabawki jest znacznie bardziej kłopotliwy i czasochłonny niż pisanie tego samemu.
@porque: Miałem dokładnie ten sam problem, co poprzednicy - problemy z rozbudową już istniejących rozwiązań, więc warto klepać logikę samemu w oparciu o podstawy np. Pingponga. Osobiście marzy mi się genialny GROCERY CRUD w wersji dla Laravel. Ten pakiet zaoszczędził mi kilka ton czasu
@karid: nie wróży to nic dobrego :/. Po weekendzie sie rozejrze jeszcze za czymś. A jak nie no to będzie trzeba od zera :/. W sumie raczej na początek wystarczył by prostu i pewnie owl by podołał. Ale pózniej moze rozrosnąć sie do porządnych rozmiarów wiec nie ma sensu pózniej przerabiać połowy projektu bo owl nie będzie dawał rady :/
@hoRacy: jak wyżej :/ to nie wróży zbyt dobrze :( ale dobrze wiedzieć i nie pchać sie na sile a potem w połowie projektu ze nagle trzeba zaczynać polowe od początku bo panel sie nie sprawdza.
Naprawdę dziwi mnie, że nikt nie przeportował GROCERY CRUD z codeignitera, bo to rozwiązanie w swoich założeniach było genialne po prostu. Z rozbudową natomiast nie było najmnijeszego problemu z uwagi na multum callbacków przy każdej praktycznie operacji.