Wpis z mikrobloga

@bonanzy, mialem niedawno ruskich za turystów. Nawet oni, choć z Moskwy, mają o Skretynie niskie mniemanie. W sumie to jak my o Ławrowie...
Moze nie odkryłem ameryki, ale sądzę, że Bul-Szczynukowicz po prostu nie chce być tym człowiekiem pod żyrandolem i na złość służbom, które go tam widzą, kompromituje się, by mieć argument, iż lud tak (nie) chcial.
@DelPiedro: może i głosują na niego debile, ale nawet oni wstydzili by się użyć w dyskusji takich epitetów jak Ty. Chociaż z drugiej strony to dobrze, że się nie hamujesz, przynajmniej Twoi rozmówcy z daleka widzą, że mają styczność z kimś jeszcze gorszej kategorii niż wyborcy Komorowskiego.

@igierr: Robi siarę, ale nie wyobraź sobie co Pan i Władca Korwin odwalałby na arenie międzynarodowej :) Wtopy Komorowskiego to byłby przy tym
@surykator: dlategfo korwin nie dostanie ode mnie głosu. Może i ma dobre pomysły i czasem powie mu się coś mądrego, ale to jest fanatyk i szaleniec. Jak połowa rządu swoją drogą.
@igierr: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w tych wyborach nie ma tak naprawdę żadnego kandydata, na którego warto byłoby oddać głos. Pełen przekrój patologii politycznej można powiedzieć: Komorowskiego nie będę komentował, bo hejt na niego jest na mirko wszechobecny, Duda jest PiSowską marionetką, Korwinowi to bardziej przydałoby się leczenie niż prezydentura, patrząc na Kowalskiego mam przed oczami pałac prezydencki strzeżony przez łysych karków w koszulkach NOP z bejsbolami w
@igierr: bardziej chodzi tutaj chyba o to, że ludzie o umiarkowanych, rozsądnych poglądach są zbyt "nijacy" i nie mają siły przebicia, więc nie udaje im się pociągnąć za sobą ludzi, albo zwyczajnie nie chcą się babrać w tym wyborczym gównie.