Wpis z mikrobloga

#emigracja W robocie zaledwie po 3 tygodniach proponują żebym przyszedł do pracy w sobotę + bank holiday za co moge zgarnąć 300f w zaledwie 2 dni pracy. Chwala i mówią ze w sierpniu dostanę M stamp czyli pieczątkę doświadczonego pracownika ktory moze juz bez nadzoru pracować (branża lotnicza). Tymczasem ja mam juz bilet wykupiony na piątek rano w jedna stronę do Polski i jestem zdecydowany juz na powrót. Dzisiaj w pracy powiedziałem o swoim zamiarze i byłem zaskoczony reakcja ze team leaderzy (Polacy nota bene) zaczęli mnie mocno przekonywać do zostania, ze nadaje sie do tej roboty i to głupota ja rzucać. Od razu tez poratowali numerem do land lorda ktory moze miec pokoj wolny. Tylko ze ja po 2 miesiącach mam juz naprawdę dość tego. Dość mieszkania w 12 osób w starej ruderze z jednym prysznicem i kiblem i smrodem. Chciaz mieszkam w tych warunkach dopiero tydzień po tym jak wyprowadziłem sie od ,,rodziny". Jestem zmęczony tym ciągłym zmienianiem mieszkań, proszeniem land lorda czy mi odda depozyt i szukaniem kolejnego pokoiku na ostatnia chwile. Mam juz ostro w------e na to ze w przeliczeniu na PLN
Dostaje min 7500 a w maju spokojnie juz 9000 bym wyciągnął ze względu na 2 bank holiday. Nie lubię tego kraju i naprawdę cieszę sie ze jak wszystko dobrze pójdzie to w piątek w południe wyładuje w Krakowie. . #uk #praca #przegryw
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuperPunia: Swoją drogą powiem ci ,że nie widziałbym niczego złego w życiu w UK gdyby nie te ceny wynajmu (według mnie z kosmosu). Cwaniaczki co kiedyś w latach 70 za pół darmo nakupiły mieszkań teraz wynajmują wszelkiej imigracji i żyją jak Lordowie. A ludzie w fabrykach zapierdzielają na takich cwelu.
  • Odpowiedz
@adam-skowyt: Dużo ludzi się stara o domy od miasta, ale lista oczekujacych jest naprawdę duża. Tanio jest poza dużymi miastami i tam spokojnie można wynajmować całe domy dla siebie. W Nottingham widziałam super domki za 700£. Łącznie z opłatami pewnie z 1000 wychodzi, ale bierzesz sobie drugą osobę do mieszkania albo jak masz, to bierzesz żonę, każdy z was daje po 500 i żyjecie lepiej niż w Polsce.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Dorabiasz sobie teorie, by bronić argumentów na siłę jak to różowe paski. Ciśniesz @JestemKaspi, że nie rozumie takich zwrotów, choć tematu swoich umiejętności językowych nie poruszał. Do mnie piszesz, że szybciej napisać studio flat niż kawalerka, choć nie jest i jeszcze dodajesz adnotację"en suite" :D O to się rozchodzi, że jesteśmy na polskim portalu społecznościowym i skoro tak chętnie tu się wpisujesz to pewnie tęsknisz za Polską
  • Odpowiedz