Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: Witam.
Gratuluję tanich prowokacji na żenująco niskim poziomie - szczerze, umówmy się - co kogo obchodzi grupa motocyklistów, gdy:
1.wybory za pasem,
2.kraj się sypie,
3.miliony emigrują,
a tu nie widać żadnych zmian, ani w systemie podatkowym, ani cywilno-prawnym, wałkujecie w kółko ideologiczne tematy, albo tanie sensacje.
Z dobrze zapowiadających się i poważnych mediów głównego nurtu zamieniliście się w SE i twór tabloidalny.

Nasza rusofobia jest silnie uzasadniona, a oni nie znają realiów oraz historii z naszej perspektywy. Potwierdzają mi to regularnie Rosjanie i Białorusini, którzy studiują w Polsce.


@push3k-pro: WIelu z nich msyli że nigdy Polaki nie napadli a to my ich atakowalismy przez wieki. Do tego maja naglosnionych kilka mrodow na ich jencach a o sowich mordach nic poza Katyniem nie wiedza.
Czesto widze jak psiza no dobra my zabilismy 10 tys
@FaktyTVN: #!$%@? jacyś młodzi wilcy jadą na motocyklach i afera na całą Polskę, #!$%@? mnie to obchodzi niech sobie jadą. Nie mam pojęcia po co ta dyskusja na ich temat jest w ogóle. Nie wpuszczamy? To nie, koniec tematu.
@FaktyTVN: słabo znam rosyjski, ale wydaje mi się że pełny cytat brzmi:

Chirurg:: Ci którzy szerzą rusofobię, takim ludziom ja oznajmiam: doigracie się. Nie mówię tego do wszystkich, jestem wdzięczny Polakom za pomoc jaką nam okazują (?)

red. Zaucha: Czym może się obecna sytuacja skończyć?

Chirurg: Nie prowokujcie mnie takimi pytaniami ...


Proszę o wypowiedź kogoś kto zna język lepiej niż ja i czy moje tłumaczenie jest bliskie
@FaktyTVN: a co mnie obchodzą jacyś opłaceni motocykliści, zróbcie lepiej reportaż o różnicy dostępności broni w Rosji, a w Polsce. Oraz dlaczego co chwile jakiś kraj obniża kwotę wolną od podatku, a w Polsce nadal 100lat za murzynami i przez to coraz więcej firm przenosi się np. do Anglii to jest #!$%@? ważny temat!
@FaktyTVN: NO CHYBA WAS #!$%@? #!$%@?, CO MNIE OBCHODZI JAKAS BANDA BURAKOW Z ROSJI CO JEZDZI NA MOTORACH I COS TAM #!$%@? POD NOSEM, NO #!$%@? TO DOPIERO FAKTY I DRAMATYCZNE WYDARZENIA xD
@FaktyTVN: odnoszę się ogólnie do waszych newsów, bo ten temat już jest nudny ile można? Dla odmiany zróbcie kiedyś 1 wydanie faktów, gdzie nie będzie ani jednej złej informacji. Życie jest piękne, a w tv tylko katastrofy, wypadki, info o nowych podatkach i opłatach. Nie dziwota, że oglądalność maleje jak treść jest słaba i mocno naciągana/zmanipulowana.