Wpis z mikrobloga

O gurwa co sie #!$%@?ło xD kumpel mi opowiedział przed chwilą, że #!$%@? wesele jej siostry xD a konkretnie szef, do tego stopnia, że młody i matki z awanturą, młoda prawie płacz. Nigdy tak w życiu nie mieli gorąco. Na szczęście potem się unormowało nawet oni sami przepraszali, że nerwy itp. a ja miałem do niej napisać jak tam na weselu było ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale i tak napiszę życzenia itp ciekawe jaka reakcja będzie :P w sumie to #!$%@? mam bo pewnie będzie olewka, ale najgorsze te #feels są które wracają :(
Obiektywnie analizując to wszystko setki razy w mojej głowie daję sobie jakieś 5% szans, że zaczniemy się normalnie kontaktować, pisać, spotykać się ale cóż życie jest nieprzewidywalne dlatego spróbuje żeby nie żałować do końca życia, że nie walczyłem.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #zwiazki #tfwnogf
  • 15
Odsyłam do mojego wątku #smiercwsamotnosciniedlamnie
Chodziło oczywiście o wesele siostry dziewczyny do której zarywam i o której cały czas pisałem.
Kumpel grał właśnie na tym weselu i #!$%@? scenariusz trochę dlatego była afera ale wszystko już ok.
Dodam że okazało się że owa dziewczyna przyszła sama na wesele bo prawdopodobnie zerwała z chłopakiem.
Ja teraz się dowiedziałem oficjalnie chociaż podejrzewałem to. Dziś do niej napiszę.