Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy cześć mirasy, od jutra zaczynam robić intensywnie brzuszki, plan to 1000 brzuszków tygodniowo (na start) przez miesiąc, mam zamiar stworzyć własny tag #crunchfactory i będę w nim postował swoje rezultaty, miłoby było gdyby jakieś dobre mirki sprawdzały od czasu do czasu postępy bo słomiany zapał i tak sam sobie to mi się nie bardzo będzie chciało te brzuszki robić.

Plan brzuszków jest taki: 2dni po 50x4serie od rana 1 dzień odpoczynku, znowu 2dni i znowu dzień odpoczynku, jak myślicie, dobry tryb?
  • 13
@nunczaqo: ja w ramach siłowni robię dwa treningi mięśni brzucha w tygodniu. W jeden dzień elbow plank z tej Twojej grafiki 4xmaks, napinając mksymalnie mięsnie brzucha i pośladków, w drugi 4xmaks pike roll out, i to wystarczy.
@wspolrzednebiegunowe: nie mam ani piły ani miejsca na roll outa, nogi wyrabiam na rowerze a plecy w pracy, nawet nie mam kiedy na dobrą sprawę iść na siłke bo w pracy do 10 wieczorem jestem więc szukam jakichś domowych sposobów. W tym tyg porobie te planki i dodatkowo te brzuszki ale już w ilości 100 na dzień i już z jednym dniem przerwy tylko.