Wpis z mikrobloga

Tak patrząc na wpisy Mirków interesujących się polską koszykówką nostalgicznie przypominam sobie stare czasy, kiedy to nasz włocławski Anwil był w czołówce! Smutno trochę, bo akurat dziś żegnamy się z sezonem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dla Mireczków z Włocławka ( bo wiem, że odrobinę ich jest) ku pokrzepieniu przypominam o naszym zwycięskim sezonie!
A dla reszty niech będzie to małe pogrożenie palcem. Pamiętajcie, w końcu... Nasz Anwil nigdy nie zginie...! :)

#tblpl #koszykowka
  • 12
@Wredna_pomarancza: Jak zdobywaliśmy mistrza to byłem jeszcze gówniakiem, level 10, niesamowity sezon, ale najlepsza seria jaką pamiętam to było 3-4 w półfinale z Prokomem w 2007 roku, najlepsza seria jaką widziałem kiedykolwiek w naszej lidze. A co do filmików, to przy tym zawsze mam ciary:
@JohnnyBanan: Prokom miał wtedy kosmiczny skład, u nas personalnie chyba też był najlepszy w historii, mimo, że skończyli na 4 miejscu. Slanina, Besok, Dalmau, Wójcik kontra Pluta, Hill, Thomas, no i Jagodnik (Jagodniku, Jagodniku Twoje miejsce na śmietniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)). To były czasy hlip hlip ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@franczi: Personalnie najlepszy, ale najdroższy to chyba ten co w pucharach ugrali dobre miejsce...z Obanonem, Koulem, Nordgaardem i Santangelo(chyba 2001 sezon) mamony wtedy poleciało :P
Jagodnik to był herbatnik dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze wrócimy do czołówki!