Wpis z mikrobloga

212 793,33 - 6,05 = 212 787,28

Dziś spokojnie 6 km, to już 7 dzień jak jestem na diecie i 7 dzień w tym tygodniu w którym wykonałem jakiś trening, 3 razy boks, 3 biegania i raz basen. Widać dieta i włączenie kolacji po treningach daje efekty, nie czuję już takiego zmęczenia. Jak zaczynałem dietę było 87,7 kg, dzisiaj po bieganiu przed kolacją było 83,7 ... Aż sprawdzałem 3 razy, jednak zakładam, że ok 1,5-2 kg to wypocona woda. Jest to dla mnie wielki sukces gdyż od kilku miesięcy waga albo się zwiększała albo stała w miejscu a tu nagle taki efekt w tak krótkim czasie! Dieta zbilansowana 2100, same zdrowe produkty, warzywa, owoce, piersi, ryby i wołowina, ok 2h dziennie spędzam w kuchni żeby wszystko przygotować i godzine na zakupach. Do tego dochodzi życie na pudełkach! Wizualnie mięśnie i brzuch wyglądają lepiej. Tradycyjnie zapraszam do mojego tagu #dietapolski w którym opisuję moją #redukcja na #dieta

#sztafeta

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
polskipl - 212 793,33 - 6,05 = 212 787,28

Dziś spokojnie 6 km, to już 7 dzień jak je...

źródło: comment_6JHdZ07DsO7r5TvbD10tjXlD6AAIzFFv.jpg

Pobierz