Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Jako że trochę pokrzyżowały się moje plany wakacyjne (a w każdym razie wskazują na to wszystkie znaki na niebie i na ziemi), postanowiłam rozejrzeć się za jakąś pracą #zagranico. Myślałam nad Danią, Francją i Niemcami - wprawdzie po duńsku nie mówię, ale po angielsku i francusku bardzo dobrze oraz po niemiecku dość komunikatywnie (powiedzmy, że wymaga krótkiego powtórzenia, ale tak to daję radę).

Wiecie coś może na temat sprawdzonych miejsc pracy na okres wakacyjny w tych krajach?
Dodatkowy problem jest taki, że nie mogę wykonywać pracy na stojąco i przy chemikaliach (o czym zresztą już kiedyś pisałam) ( ͡° ʖ̯ ͡°) Byłabym wdzięczna za cynk albo chociaż jakieś porady - po raz pierwszy szukam czegoś nastawionego bezpośrednio na zarobienie golda, a nie chcę skończyć bez paszportu w jakimś baraku i bez pieniędzy na koniec...

#dania #niemcy #francja #pracazagranica #wakacje #praca
  • 3
@darck: Francję biorę pod uwagę, o Belgii nie myślałam - nie wiem, jak wygląda tam sprawa dostępności pracy, nie słyszałam też o nikim, kto by tam jechał w celu dorobienia sobie w wakacje. No chyba że na zbiór papryki, ale właśnie to odpada... Może coś wiesz na ten temat? :)