Wpis z mikrobloga

Mirki. Spędziłem 10 lat jako czynny, praktykujący Katolik i myślę że mam trochę ciekawych historii związanych z KK, Oazą, Caritasem, moimi przeżyciami i przemyśleniami na temat wiary. Odszedłem od Kościoła po 10 latach naprawdę żarliwej działalności i dziś stoję w jednym szeregu z osobami których KK również zawiódł. Jeżeli kogoś coś takiego interesuje to zapraszam do obserwowania tagu #gertcontent. Pierwszy wpis rano, bo zaraz spać.

ps. Obiecałem co nieco o in vitro. Na dniach (jutro?) skrobnę tekst czym w ogóle to in vitro jest i obalę kilka mitów z tym związanych. Była taka sugestia żeby zrobić ama zwiazane z in vitro. Powiem tak - w poniedziałek będę rozmawiał z ekspertką od in vitro. Nie wiem czy zgodzi się na klasyczne ama (bo jest cholernie zapracowaną osobą, a i nie znam jej tak dobrze) ale myślę że jak podeśle jej gotowe pytania to odpowie z przyjemnością. Na dniach dam znać co i jak.
#neuropa #4konserwy #katolicyzm #gimboateizm #ateizm #religia #kosciol
  • 14
  • Odpowiedz
Spędziłem 10 lat jako czynny, praktykujący Katolik i myślę że mam trochę ciekawych historii związanych z KK, Oazą, Caritasem, moimi przeżyciami i przemyśleniami na temat wiary. Odszedłem od Kościoła po 10 latach naprawdę żarliwej działalności i dziś stoję w jednym szeregu z osobami których KK również zawiódł.

@Gert: A ja spędziłem 10 lat jako murzyn w NBA, ale zawiódł mnie wszechobecny rasizm i ksenofobia i teraz jestem biały, AMA.
I już
  • Odpowiedz
Zbyt mało by nazwać siebie doświadczonym człowiekiem, ale wystarczająco dużo żeby mieć świadomość w czym przez te 10 lat uczestniczyłem. Dwójka z przodu.

@Gert: Czyli byłeś ministrantem. Rzeczywiście, "żarliwa działalność".
Mama kazała ci być ministrantem, a ty chciałeś być dzikusem, chodzić z innymi degeneratami na orgie i leżeć pijany na śmietniku, teraz obwiniasz za wszystko Kościół i udajesz jakiegoś oświeconego geniusza w internecie.
  • Odpowiedz